Zonguldak Dedektiflik Bürosu

Zonguldak dedektiflik bürosu Türkiye genelinde aktif olarak hizmet vermektedir ve 14 senedir da hak hukuk çerçevesi içerisinde özel dedektiflik prensiplerinin dışına çıkmadan müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Tüm hizmetlerimiz ile alakalı dedektiflik ücretleri her konunun çalışma süreci, araştırma bölgesi, kullanılacak olan ekipman ve donanımın çeşitliliğine göre değişiklik sağlayabilir.

Son zamanlarda yapılan araştırmalara göre dedektifler daha çok eş takibi ve alacaklı takibi için görevlendirilmektedir. Her türlü istek geldiğinden dedektiflerin birden fazla alanda bilgi sahibi olması ve sürekli kendini yenilemesi gerekmektedir. Bu bağlamda dedektifliğin her mesleği kapsayan bir hizmet olduğu söylenebilir.

Zonguldak Dedektiflik

Özel dedektiflik hizmetlerinde aceleye yer yoktur. Her iş sebat içinde yürütülür. En uygun zaman beklenilir. Göreve yoğunlaşmak ve görev esnasında dikkat dağıtıcı başka bir şeyle meşgul olmamak dedektifin önemli özelliklerindendir. Dikkat ve sabır sayesinde dedektif istediği bilgiyi alabilir. Dedektifin her zaman yedek planları olmalıdır ve sorun karşısında akıl yürüterek diğer planları devreye olabilecek yetenekte olması gerekmektedir. Çünkü deşifre olmamak görevin tamamlanabilmesi için zaruridir. Dedektif sözel kabiliyete de sahip olmalıdır, ikna kabiliyetini kullanabilmelidir. Hassas bir çalışma gerektiren ve akıl ile donanımın ortak çalışmasını zorunlu kılan bu kadar önemli bir vazifenin yeni kurulmuş ya da kendi geliştirememiş firmalara verilmesi talihsizlik olacaktır. İşinizi şansa bırakmak istemiyor ve güven içinde hizmet beklemeyi tercih ediyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz. Zonguldak ilinde karşılaştığınız sorunlara çözüm üretmek için sizinleyiz.

Zonguldak dedektif hizmetlerinde önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile araştırmalar yapan firmamız müşterileri tarafından mutlulukla karşılanan birçok hizmete imza atmıştır. Sürekli kendisini yenileyen ve geliştiren firmamız Zonguldak’ta da kıymetli müşterileri için özverili bir şekilde çalışmaya hazırdır. Zonguldak Merkez ile Karadeniz Ereğli, Alaplı, Kozlu, Kilimli, Devrek, Gökçebey ve Çaycuma ilçelerinde ikamet eden vatandaşlarının istekleri doğrultusunda araştırmalarına başlayacaktır. Unutulmamalıdır ki, araştırılan yerler bu ilçeler ile sınır değildir. Konunun kapsamına göre dedektiflerimiz her türlü ulaşımı göze alarak istenilen hususta çalışmalarını tamamlayacaklardır. Firmamızın dünyanın herhangi bir bölgesinde çalışmalar yürütecek kapasitesi elbette bulunmaktadır.

Zonguldak Dedektiflik

Dedektiflik Hizmetine Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Dedektiflik hizmetlerinden faydalanma son 10 senede artış gösteren bir durumdur. Kayıp kişilerin bulunamadığı durumlarda, faili meçhul işlenmiş cinayetlerde, boşanma davalarında eş takibi, dolandırıcılık ve mağduriyet yaşanan durumların çözüme kavuşmasını dilerseniz dedektiflik hizmetlerine başvuru yapabilirsiniz.

Davalar için kanıt değerinde yeteri delilleri dedektifler toplayabilir. Toplamış olduğu delilleri kolluk kuvvetlerine ve gerekli makamlara ulaştırırlar. Dedektif hizmetleri davaların gidişatına göre gerekli makamlardan izin belgelerini alarak kolluk kuvvetlerinin işlerini kolaylaştırmak için onlarla beraber çalışabilir.

Olayların kısa bir süre içinde sonuca ulaşmasında etkileri çok büyüktür.  Zonguldak özel dedektif alanında adını duyurmuş bir ildir. Çözüme kavuşmasını arzu ettiğiniz davalarınız için vakit kaybetmeden başvurabilirsiniz.

Dedektiflik Hizmeti Fiyatları Ne Kadar Olur?

Dedektiflik hizmetlerinin fiyatları belirlenirken çözülmesi istenilen olayın adli boyutuna, araştırmanın kaç gün süreceğine, araştırılması istenilen durumun tehlikesine, çalışmanın yapılacağı sahanın büyüklüğüne, dedektiflik hizmeti için verilen belgelerin ne kadar işe yarayacağına ve soruşturmanın derinliği gibi kriterlere bakılır.

Dedektifler davaların durumlarına göre hayatlarını tehlikeye atabilirler. Özellikle cinayet soruşturmaları tehlikeli davalar olduğu için maliyetleri biraz daha yüksektir.t Zonguldak Dedektifler özel yetiştirilmiş ve özel eğitilmiş çalışanlar oldukları için genel itibari ile dedektiflik hizmetleri maliyetli hizmetlerdir.

Zonguldak Dedektiflik Fiyatları

Zonguldak Dedektif fiyatı belirlenirken dedektiflik bürosunun kendi fiyat politikası ve başarıları da göz önünde bulundurulur. Kısa zamanda problemleri çözerek başarı sağlamayı başaran ve isim yapmış olan dedektiflik büroları biraz daha pahalı hizmet sunmaktadır.

Genel olarak bakıldığında dedektiflik bürolarının hizmet politikası 1000- 15000 TL arasında farklılık göstermektedir.Zonguldak Dedektiflik hizmetlerinin problemlerinizi çözmenizde sizlere sunduğu hizmetler doğrultusunda maliyetleri çok yüksek sayılmaz. Sizlerde çözüme kavuşmasını istediğin ve kısa sürece sonuçlanmasını arzu ettiğiniz davalarınız için firmamızdan güvenilir, nitelikli ve hızlı bir dedektiflik hizmeti alabilirsiniz. Çözemediğiniz problemlerinizi kısa bir süre içinde sizlerin adına çözebiliriz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU