Yozgat Dedektiflik Bürosu

Mega dedektif Yozgat Dedektiflik Bürosu profesyonel personel ekip ve tam donanımlı araçları ile sizlere kurumsal ve bireysel hizmet vermektedir.

Piyasa da olan sahte dedektif hizmeti veren, hiç bir biçimde ofisi bulunmayan, gizliliğe önem vermeyerek insanların özel bilgilerini farklı kar amaçlı kullanarak sözde özel dedektiflik hizmeti sunduğunu dile getiren kişiler ile hiç bir biçimde bağlantımız bulunmamaktadır.

 

Dedektif, açığa çıkmamış olayların araştırma ve inceleme işlerini yürüten ve ortaya çıkarılmasını sağlayan kişilere verilen isimdir. Bazı ülkelerde uygulanan ve filmlere, kitaplara konu olan dedektiflik serbest meslek olarak yapılan dedektiflik modelidir. Ancak Türkiye’de dedektiflik hizmeti devlete bağlı olarak yapılan gizli polis anlamını taşıyan bir meslek dalıdır. Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği’ne bağlı olarak dedektiflik hizmetleri verilmektedir. 

Yozgat dedektiflik bürosu devletin istediği tüm yasal haklara sahip bu alanda profesyonel dedektiflik hizmeti sunan bir firmadır. Gerekli diploma ve belgelere sahip eğitimli ve deneyimli dedektiflerimiz ile çalışmalar yaparız. Hukuki süreçte devam eden davalarınız ya da henüz adalete intikal etmemiş şüphe duyulan ve incelenmesi istenen tüm konularda Yozgat dedektiflik olarak hizmet veririz. Yalnızca yasal olmayan ve kanuni yaptırımlar ile karşılaşılacak konularda çalışmayız. Gizlilik esasına bağlı yasal çalışmalar yapan dedektiflik büromuz, her anlamda güvenebileceğiniz çalışma disiplinine sahiptir.

Yozgat Dedektiflik Hizmetleri

Yozgat dedektiflik bürosu olarak çözüme kavuşmamış her konuda olayların açığa çıkarılması için çalışmalar yaparız. Şüphe ve endişelerinize son vermek ve sonuca ulaştırmak için bizden en iyi dedektiflik hizmetini alabilirsiniz. Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan konuların başında gelen eş takibi büromuz tarafından gizlilik prensibi ile yapılır. Aldatma şüphesi ile başvuran eşlerin sorunlarını kısa sürede çözerek kanıtlar ile hazırladığımız dosya ile sonuca ulaştırırız. Yine boşanma davası, velayet davası, evlilik öncesi takip gibi konularda çalışmalar yaparız. Borçlu tespiti, dolandırıcılık, teknik sanal takip, öğrenci takibi, sahte marka dedektifliği, kayıp şahıs arama, personel araştırılması, takip cihazları ve gizli kamera tespiti, mal varlığı tespiti gibi açığa çıkmasını istediğiniz her konuda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Yozgat dedektiflik olarak her konuda yaptığımız profesyonel çalışmalar ile devam eden hukuki davalarınıza ışık tutarak hızlı sonuçlanmasını sağlarız.

Yozgat Dedektiflik

Gizlilik protokolü ve Müşteri protokolü dahilinde hizmet sunmakta olan kurumsal bir firmayız. Her çalışmamız için de ayrı fatura kesmek ve bunu devlete KDV olarak ödemek mecburiyetindeyiz.

Merdiven altı olarak tabir edilen bazı sitelerin şöyle ki; Konuşma üslubunu bilmeyen sözde dedektiflik hizmeti verenler, karşısındaki müşterisine değişik bir yaklaşım ile yakınlık kurmaya çalışan, protokol politikasını bilmeyen, gizliliğe önem vermeyen, müşteriye söylenilen sözlerin arkasında durmayan kişi ve kişilere asla itibar etmeyiniz. Lütfen hizmet almadan evvel gizlilik protokolü ve müşteri protokolü talebinde bulunarak karşılıklı yönde imzalayınız.

Yozgat Dedektif

Yozgat Dedektiflik Bürosu firmamız Türkiye standartlarında güvenilir çalışmaları sağlayarak siz kıymetli müşterilerinin problemlerini çözme adına uzman ekip kadrosu ve geniş bilgi yelpazesi dahilinde güvenilir faaliyet sunmayı amaçlamıştır. Bu sektörde amacımız sektörün bizlere kazandırmış olduğu tecrübe ve bilgi birikimidir.

Her internet sitesinde yazılan gibi “laf olsun, torba dolsun” kaba tabiri ile cümle geçiştirmesi asla yapmıyoruz! Bizi tanıyan, referans gösteren, ortak çalışma sağlamış olduğumuz kurum/kuruluş ve en önemlisiyse kıymetli müşterilerimizin değerli yorumları çalışma politikamızın ne derece memnuniyet garantili olduğunu yansıtmaktadır.

Eğer bir dedektif arıyor iseniz, Kurumsal ve Bireysel hizmet alanları konusunda dedektiflik hizmetine ihtiyacınız varsa muhakkak web sitemizde bulunan iletişim bilgileri üzerinden bizimle iletişime geçerek dedektiflik hizmeti hizmet alanları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Özel Dedektif hizmeti almadan evvel muhakkak dikkat etmeniz gerekli olan bir kaç önemli unsur bulunur. Lütfen bu uyarımızı dikkate alın ve dolandırılmayın!

En çok dikkat etmeniz gerekli olan durum şudur;

Dedektiflik sitesinde var olan kurumsal konsept, O firmaya ait olan bir internet sitesinin kurumsal olup olmamasını değerlendirmeniz, telefon ile yapacağınız görüşmelerde size ifade edilen cümlelerin ne derece ılımlı olduğu, her şeyden önce ise gizlilik ve müşteri protokolünin önemidir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU