Türkiye’de dedektiflik hizmetleri resmi kurumlarca yürütülemeyen araştırma faaliyetleri üzerine yoğunlaşır. Türkiye dedektiflik büroları bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen profesyonel hizmetleri ile ihtiyaç anında destek sunmaktadır. Özel talepler doğrultusunda hizmet alınabilen özel dedektifler; davalara yönelik delil toplama, kişi takibi ve şahıs/şirket araştırması konusunda hizmet vermektedirler.

Türkiye’de Dedektif Polis Var Mı?

Türkiye’de polis dedektiflik kavramı Amerika ve farklı ülkelerden farklıdır. Türkiye’de resmi dedektifler suçu çözme ve suçluyu yakalama üzerine yoğunlaşır. Kamu düzenini sağlamaya yönelik hizmet verirler.

Türk Özel Dedektifler Ne İş Yapar?

Türk özel dedektiflerin yaptığı iş şahıs ve kurumlardan gelen araştırmalara yönelik profesyonel hizmet vermektir. Yasalarca çizilen sınırlar doğrultusunda çalışan Türk dedektifler, müşteri talepleri ile harekete geçer. Belirli bir ücret karşılığında talep edilen hizmet konusunda araştırma yapan özel dedektifler, elde ettikleri bilgi ve delilleri raporlayarak müşterilerine teslim ederler.

Türkiye’de Dedektiflik Yasal Mı?

Türkiye’de özel dedektiflik yasaldır. Özel dedektiflik sertifikası sahibi ve gerekli yasal koşulları sağlayan özel dedektiflerden veya dedektiflik bürolarından hizmet alınabilmektedir.

En İyi Türkiye Dedektiflik Firması Hangisi?

Türkiye’nin en iyi dedektiflik bürosu Mega Dedektiflik’tir. Firmamız Türkiye’nin her ilinde hizmet vermektedir. Güçlü bağlantıları, ehil kadrosu ve teknolojik altyapısı ile yurtiçi ve yurtdışı araştırma ve takip hizmetlerini vermektedir. Şeffaf, güvenilir ve müşteri odaklı çalışan firmamız en uygun dedektiflik ücretleri ile çalışır. En iyi Türkiye dedektiflik firmasına 7/24 ulaşabilir, şahsi ve ticari konularda destek alabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU