Teknik ve Sanal Takip

Günümüzde teknolojinin çok yaygın bir şekilde kullanılıyor olması, birçok avantajı ortaya çıkarmaktadır. Özellikle herhangi bir durumdan kurtulmak için bazı kişilerin teknoloji kullandığı bilinmektedir. Bununla birlikte bu şahısları bulmak ya da yerini tespit etmek için de teknolojinin kullanıldığını söylememiz gerekir. Özel dedektiflerin teknik ve sanal takip yeteneklerini kullanarak birçok kişiyle ilgili bilgi temini sağlanmaktadır. Teknolojinin sunmuş olduğu bu imkândan faydalanarak insanlarla ilgili çeşitli bilgiler elde edilirken aynı zamanda bu bilgilerin İlerleyen dönemlerde olası bir mahkeme aşamasında kullanılması da sağlanmaktadır.

Teknik ve sanal takip, oldukça titiz yürütülmesi gereken bir uygulamadır. Özellikle anlaşma sağlayacağınız özel dedektifin bu konuyla ilgili olarak daha önce defalarca çalışmış olması ve gerekli deneyimleri elde etmiş olması gerekmektedir. Yapılan bu işlemlerin tamamı elektronik ortamlarda gerçekleştirildiği için kötü niyetli biri tarafından farklı amaçlarla kullanılması da mümkündür. Bundan dolayı anlaşma sağladığımız özel dedektifin hem güvenilir hem de uzmanlık alanının bu konularla ilgili olması gerekmektedir.

Teknik ve sanal takip sırasında aynı zamanda takip edilen kişinin özgürlükleri noktasında herhangi bir ihlalinde yapılmamış olması gerekmektedir. Bu durum aynı zamanda araştırma yapan kişinin kişisel özgürlükler hakkında yeterince bilgi sahibi olmasını gerektirmektedir. Bu durum aynı zamanda elde edilen bilgilerin mahkeme aşamasında kullanılabilir olmasına da etki edecektir. Teknik ve sanal takip çalışmasında araştırmayı yapan kişi, genellikle araştırılan kişinin bulunduğu ortamı ya da cep telefonlarını dinleyerek bilgi toplamayı amaçlamaktadır.

Bununla birlikte aynı zamanda sosyal medya hesaplarının araştırılması ya da kişinin sosyal platformlarda yaptığı aktiviteleri de takip etme durumu olabilmektedir. Özel dedektif elde ettiği bu verileri yasalar çerçevesinde belirlendiği şekilde raporlaması gerekecektir. Yapılan bu işlem sonrasında sizlere gerekli bilgilendirmeler yapılarak herhangi bir mahkeme aşamasında kullanmanız üzere bu şekilde teslim edilecektir. Böylelikle ihtiyacınız olan tüm bilgi ve detaylara mahkeme öncesinde hazırlıklı olacağınız için mahkeme aşamasında herhangi bir sürprizle karşılaşma durumunda kalmamış olacaksınız. Bu da sizin mahkemeyi lehinize çevirmenizi sağlayacaktır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU