Taksim dedektiflik ofisi deneyimli bay ve bayan kadrosu ile üstlendiği her araştırmayı kısa sürede başarı ile sonuçlandırır. Sektörün en deneyimli isimleri ile oluşturulan donanımlı kadromuz, gizlilik içinde sizi kesin sonuca en hızlı sürede taşır. Uygun fiyat ve üst düzey profesyonellik ayrıcalığı ile İstanbul’un en başarılı özel dedektifi ile çalışmak için Taksim ofisimizle 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

Taksim dedektiflik bürosu üst düzey profesyonellikle ele aldığı her hizmette en kısa sürede aranan sonuca ilişkin bilgi ve delile ulaşır. Deneyimli bay ve bayan Beyoğlu dedektif kadrosunca verilen kaliteli hizmetler ile hak ve menfaatlerinizi güvence altına alabilirsiniz. En başarılı İstanbul dedektiflik personelleri ile şahsi ve ticari alanda araştırma yürütmek için bize ulaşın!

Taksim’de Özel Dedektif

Taksim’de özel dedektif kişisel ve kurumsal taleplere yönelik profesyonel araştırma yürütür. Topladığı bilgi ve delili çeşitlendirmek için sanal ve fiziki takip ile hizmetlerini destekler. Taksim’in en başarılı özel dedektifini hemen arayarak şu hizmetlerden yararlanabilirsiniz:

  • Eş takibi
  • Öğrenci takibi
  • Şirket araştırması
  • Boşanma için delil toplama
  • Kayıp kişi araştırması
  • Adres tespiti
  • Personel araştırması
  • Alacak ve haciz takibi
  • Evlilik öncesi araştırma
  • Marka patent dedektifliği
Taksim Dedektiflik Bürosu

Taksim Eş Takibi

Sevgilinizin, nişanlınızın ya da eşinizin size sadık olmadığını düşünüyor ve hayatında olan üçüncü şahsı ispatlamak için profesyonel desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Taksim dedektiflik bürosu ile irtibat kurabilirsiniz. Deneyimli isimlerin titizlikle yürüttüğü eş takibi hizmeti ile ihanetin somut delillerine en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Her delilin hukuka uygun yöntemlerle kaydedildiği profesyonel hizmetimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın!

Taksim Öğrenci Takibi

Şehir dışında okuyan çocuğunuzun okul ve sosyal yaşantısında aldığı kararları, gezdiği insanları ve takıldığı mekanları öğrenmek için öğrenci takibi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yanınızda olmayan çocuğunuzun yapacağı hatalar nedeniyle geleceğini tehlike altına atmasından endişeleniyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Takip, araştırma ve mekan tarama gibi özel dedektiflik yöntemleri ile nitelikli verilere ulaşan ofisimizle olası riskleri öngörebilir, müdahale için yeterli vakti kazanabilirsiniz.

Taksim Özel Dedektiflik Ücreti

Taksim’de özel dedektiflik ücreti hesaplıdır. Bütçenizi aşmayan uygun dedektif kiralama ücretleri ile bizimle çalışabilirsiniz. Her şartta kaliteden ödün vermeyen deneyimli kadromuzla çalışmaya başlamak için hemen Taksim dedektiflik bürosu ile irtibata geçin!

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU