Sosyal medyada dedektiflik hizmetlerinden yararlanılarak takip ve araştırma faaliyetlerinde daha kolay mesafe alınmaktadır. Teknolojinin sağladığı avantajları kullanan özel dedektifler, şahıs ve şirket araştırmalarında sosyal medyayı veri toplamak için etkili bir şekilde kullanır. Geleneksel dedektiflik yöntemleri ile teknolojik imkanları kullanan sosyal medya dedektifi, marka ve şahıs güvenilirliğini araştırma konusunda hizmet verir. Takip, bilgi ve delil toplama hizmetlerinde sosyal medya takibi için özel dedektiflerden hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medya Dedektifi Ne İş Yapar?

Sosyal medya dedektifinin görevi marka ve şahıslara yönelik araştırma, takip ve tespit yapmak olarak özetlenebilir. Bireysel ve kurumsal müşterilerden gelen hizmet taleplerinde sosyal medyadan destek alabilen dedektifler, doğrudan bu mecraya yönelik hizmet verir. Dedektiflerin sosyal medyadaki görevleri aşağıda sıralanabilir:

  • Şahıs ve şirketlerin itibarını etkileyen paylaşımları takip etmek
  • Adres tespiti hizmetine yönelik delil toplamak
  • Eş takibine yönelik delilleri toplamak

Sosyal Medya Dedektifi Kiralama Ücretleri Nedir?

Sosyal medya dedektifi tutma fiyatları hizmet alınan ofislere göre farklı seyreder. En uygun dedektiflik ücretleri ile sosyal medya takip hizmeti almak için Mega Dedektiflik ile çalışabilirsiniz.

Sosyal Medya Dedektifi Nereden Kiralanır?

Sosyal medya için dedektif tutmak istediğinizde, hesaplı fiyatları ve kaliteli kadrosu ile Mega Dedektiflik Bürosu akla ilk gelen firmadır. Büromuz, geniş teknolojik ekipmanları ve deneyimli kadrosu ile sosyal medyada kaliteli işler ortaya koyar. Sosyal medya dedektifi kiralamak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU