Sosyal medya araştırması dedektiflerce kullanılan etkili bir istihbarat toplama yöntemidir. Dijital dünyanın öneminin arttığı günümüzde dedektifler, geleneksel yöntemlerin yanında teknolojiyi de harmanlamayı başararak bilgiye ulaşmak için mevcut tüm platformları efektif bir şekilde kullanabilmektedir. Google ve Facebook dışında sosyal medya araştırma için kullanılabilecek çok sayıda özel platform yer alır. Çocuğunuzu, eşinizi, personellerinizi veya şirket rakiplerinizi iyi analiz edebilmek için özel dedektiflik bürolarından sosyal medyaya yönelik olarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medya Araştırması Nasıl Yapılır?

Sosyal medyada araştırma yapılması iki farklı dedektiflik yaklaşımı bulunur. Mevcut vakalara yardımcı olmak adına sosyal medya veri toplama yöntemlerinden yüzeysel ve derin araştırma yapan dedektifler, üstlendikleri araştırma taleplerine yardımcı veya doğrudan sosyal medya takibi konusunda çalışmalar gerçekleştirir. Yüzeysel veri insanlar arasındaki bağlantıları ve ilişkileri çözmek adına yürütülen bir araştırma faaliyeti olurken; derin araştırmada daha nitelikli bilgilere ulaşım hedeflenir. Günümüzde sosyal medya kullanımı nedeni ile herkes peşinde takip edilecek iz bırakır ve dedektifler, sosyal medya ile ilgili araştırma yürüterek bu izleri yakalamayı başarır.

Sosyal Medya Araştırması İçin Neden Dedektif Tutmalıyım?

Sosyal medyada araştırma için dedektif kiralamak sizler için sıradan gelen pek çok bilginin, verimli bir şekilde değerlendirilmesi anlamına gelir. Dedektifler, profesyonel araştırma yürütebilme becerisine sahip olan kişilerdir. Yeni medyada araştırma yöntemleri dedektiflerce gerçekleştirilerek, üstlenilen vakalara yönelik önemli bilgilerin elde edilmesi kolaylaşır. Sosyal medya araştırma hizmetlerinde dedektifler adres ve aldatan eşin tespiti yanında şirketinizin sektördeki gücünü, müşteri memnuniyetini, personellerinizin şirketinizin aleyhinde olabilecek faaliyetlerini ve çocuğunuzun yanlış ortamlarda bulunması risklerini ortaya çıkartabilmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU