Sinop Dedektiflik Bürosu

Sinop dedektiflik bürosu çalışanları, normalde insanların göremediği, görse bile anlayamadığı, bulamadığı, çözümleyemediği kısacası işin içinden çıkamadığı durumlarla baş edebilen ve somut kanıtlarla her türlü durumu ortaya döken insanlardır.

Dedektiflerin görevi; suç işleyen şahısları, işledikleri suçları ve suça konu olan delilleri araştırmak, soruşturmak, suçu işleyen kişi ve kişilerin yakalanmasını sağlamaktadır.

 

Sinop dedektif büromuz dedektif hizmetleri ile alakalı olarak her konuda faaliyet göstermektedir. Büromuzda uzman kadromuz bu konu üzerinde gerekli eğitimleri almış ve bu hizmeti yapmaya yeteri kadar bilgi sahibi olan, hassasiyeti gizlilik gibi konuları esas alan, nerede ne yapması gerektiğini bilen profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Uzman kadromuz pratik zeka, güvenirlilik, işi gereği yaratıcı olmak konusunda üstün gayret ve hizmet göstermektedir. İhtiyaç duyulan her konu ve nokta da 7 24 hizmet garantisi ile eşlerden birinin aldatması gibi şüpheye düşürücü durumlar.  Eş takip edilmesi, kayıp şahıs aranması, istemiş olduğunuz adrese gizli kamera yerleştirilmesi. Adres tespiti, boşanma davası için eşinizden delil toplama, nafaka için delil toplama gibi konularda hizmet vererek aklınıza gelen her sorun da firmamız üzerinden destek alarak işlemlerinizi başlatabilir ve aklınıza takılan şüpheli sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Dedektif Sinop

Özel dedektifler bir sözleşmeye dayalı ve ücreti karşılığında çalışan ve tüzel kişilere hizmet veren, alanında profesyonel, iyi eğitim almış ve uzmanlaşmış kişilerdir. Özel dedektifler, hem kamu hizmeti hem de kişi hak ve özgürlüklerinin korunması bakımından hassas bir konuda çalışır. Bu yüzden özel dedektifler verdikleri hizmetin sınırını ve attıkları adımın boyutunu bilerek hareket etmeli kamusal düzeni bozmadan hareket etmeye özen göstermelidir.

Şuna emin olabilirsiniz ki, alanında profesyonel olan, iyi eğitim almış ve uzun yıllardır bu işi yapan bir özel dedektif sizi hiçbir zaman zor durumda bırakmaz, kamusal düzeni bozmadığı gibi yasaları da bilir ona göre hareket eder. Karşınıza çıkabilecek sahte dedektifler sizi zor durumda bırakacağı gibi, işini de tamamlayamaz. Sinop Dedektif Tamamlasa bile yasal yollardan ulaşmadığı bilgi ve belgeler sizi zor durumda bırakabilir. O yüzden birlikte çalışacağınız dedektifin referansları sizin için iyi bir yol gösterici olacaktır.

 

Sinop Dedektiflik

Sinop Özel Dedektif

Özel Dedektiflerin görevleri; kaçakçılık, dolandırıcılık, işlenen cinayet, hırsızlık, gasp, adam kaçırma, çalıntı oto, kundaklama suçlarının araştırılarak delil elde etmek ve elde ettiği delillerin yardımıyla faillerin yakalanarak adalet önünde hesap vermelerini sağlamaktır.

Son yıllarda yaygınlaşan özel dedektiflerin yukarıda belirtilen hizmetlerin yanı sıra kurumsal hizmetler olarak da ürün sahteciliği, marka sahteciliği, personel takibi, bayii araştırması, ortak araştırması konularında hizmet vermektedirler.

Sinop Özel dedektifler, saydığımız bu hizmetlerin dışında aile hukukunun temelini oluşturan evliliklerin sonlanması ve o süreçte yaşanan bütün olumsuz durumlarda da olaya müdahil olabilir.

Sinop Boşanma Delil toplama

Boşanma ve velayet davalarında delil toplama, nafaka davalarında nafakanın artırımı veya kaldırılması. Bu durumlarda hukuka uygun yollardan, yasaların izin verdiği çerçevelerde deliller toplamak. Boşanma arifesinde olan ya da boşanmış çiftlerin hukuki destekçisi olabilir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU