Özel dedektiflerin Mesai Saatleri

Ülkemizde faaliyet gösteren özel dedektiflerin sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Toplumumuzda özel dedektifler ile ilgili bilgilendirme ve bu konu ile ilgili bilinçlenme oranı yükseldikçe, özel dedektif sayısında da hızlı bir artış yaşanmıştır. Özel dedektifler genel olarak incelendiğinde birçok konu ile ilgili hizmet vermekte ve bu konularla ilgili ortaya çıkan sorunlara karşı çözüm üretebilmektedir.

Özel dedektif lerin mesai saatleri incelendiğinde herhangi bir saat aralığını ifade etmek mümkün olmayacaktır. Özellikle memurluk gibi düşünülmemesi gereken alanlardan birisidir. Özel dedektiflerin faaliyet alanları genellikle araştırmaya ve gözleme dair olduğundan dolayı belirli bir çalışma saatleri de bulunmamaktadır. Bununla birlikte milli ve dini bayramlar ya da hafta sonu tatilleri gibi herhangi bir şekilde çalışmama durumuna sahip değillerdir.

Bununla birlikte özel dedektifler ile anlaşma sağlarken belirli bir saat ya da gün karşılığında anlaşabilirsiniz. Bu anlaşma, araştırmanın o süre zarfında sona ereceği anlamına gelmemektedir. Özel dedektif belirlenen gün ya da saat içerisinde yaptığı araştırmaları ve gözlemleri size sunacaktır. Bu süre zarfında ne kadar bilgi elde edebilirlerse bunu dosyalayarak size sunacaklardır. Siz ise bu ana kadar elde edilen bilgiler üzerinden değerlendirme yaparak sonuca varmaya çalışırsınız. Bu durum belirli bir neticeyi almanıza yardımcı olmakla birlikte herhangi bir bilgiye ulaşamamanıza da neden olabilecektir.

Araştırmanın kesin olarak sona ermesi ve özel dedektifin tüm verilere ulaşması ise daha uzun sürebileceği için konunun kapanmış olmasını söylemek mümkün değildir. Bundan dolayı özel dedektifler belirli konularda anlaşma yaparken ucu açık bir sürenin söz konusu olduğunu da aklınızdan çıkarmamanız gerekir. Özel dedektiflerin araştırma süresi ne kadar fazla olursa konuyla ilgili olarak elde edilen verilerin de sayısının o kadar fazla olacağını unutmamalısınız. Ayrıca özel dedektif çalıştığı esnada takip ve gözlem söz konusu olacağı için günün farklı saatlerinde önünde mesai de olabilir. Bundan dolayı belirli bir saat dilimini ifade etmek mümkün olmayacaktır. Hatta bazı durumlarda geceleri geç saatlerde hatta sabaha yakın saatler kadar uyanık kalma durumları da olabilmektedir.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU