Özel dedektiflerden şikayetler forum siteleri ve basından takip edilebilmektedir. Her meslek grubunda olduğu gibi özel dedektiflik hizmetinde de kötü niyetli kişi ve firmalar bulunmaktadır. Bahsedilen firmalarla karşılaşıldığında en yaygın özel dedektif şikayet konuları başınıza gelebilir. Kimlik bilgilerinizi ve özelinizi paylaştığınız kişi ve firmaları seçerken dikkat etmeniz, en güvenilir dedektiflik firmaları ile çalışmanız tavsiye edilir.

Dedektif Tutmak Suç Mu?

Dedektif tutmanın yasal yaptırımı bulunmamaktadır. Çalışılan şirketin personellerinin özel dedektiflik sertifikasına sahip olması ve firmanın yasal çalışması halinde, dedektiflik büroları ile çalışabilirsiniz. Dedektiflerin yasal hizmet vermesi, elde edilen delillerin hukuki süreçlerde kullanılabilmesinin önünü açmıştır. Davalarınızda ve kişisel ihtiyaçlarınızda özel dedektiflerden destek alabilirsiniz.

Dedektif Firmaları Yorumları Neler?

Dedektif firmalarına yapılan yorumlar ilk kez dedektif kiralamak isteyenlere ışık tutmaktadır. Firmaların genelinde olumlu değerlendirmeler yapılırken, bazı firmalarda şikayetlerin yoğunlaştığı görülmelidir. Çalışacağınız dedektiflik bürosunu seçerken hakkında yapılan yorum ve şikayetlere, referanslarına ve iletişim becerilerine bakarak karar verebilirsiniz.

Dedektif Tutanların Tavsiyeleri

Dedektifle çalışanların tavsiye ettiği ilk firma Mega Dedektifliktir. Türkiye’nin 81 ilinde profesyonel hizmet veren yasal dedektiflik bürosu, kaliteli hizmeti ve size olan hassasiyeti ile memnuniyetinizi kazanmayı başaracaktır. Dedektif tutanların yorumları Mega Dedektiflik kalitesini desteklerken, uygun dedektiflik ücretleri ile çalıştığının da altını çizmektedir. Özel dedektif şikayet konusu edilen firmalar yerine Türkiye’nin en güvenilir ve başarılı özel dedektiflik firması Mega Dedektiflik ile çalışarak herhangi bir sorun yaşamanın önüne geçebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU