Özel dedektif çalışma prensibi gizlilik esasları çerçevesinde, araştırma ve raporlama şeklinde tanımlanabilir. Yasalara uyumlu şekilde hizmetlerini sürdüren özel dedektif, profesyonelliği çalışma sisteminin her alanında benimsemiştir. Polis dedektif aksine özel dedektifler şahsi ve ticari ilişkilere yönelik hizmet verir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda profesyonel hizmet sunan kaliteli dedektiflerden hizmet almak için Mega Dedektiflik ile irtibat kurabilirsiniz.

Özel Dedektif Kime Denir?

Özel dedektif şahsi talepler doğrultusunda ayrıntılı araştırma yapan ve delil toplayan profesyonellerdir. Resmi dedektif hizmetlerinden yararlanılamayan sorunlarda özel dedektiflerden hizmet alınır.

Özel Dedektif Ne İş Yapar?

Özel dedektifin işi kişi ve kurumlardan, yasal sınırlar çerçevesinde bilgi ve delil toplamaktır. Takip, araştırma ve teknolojik altyapısını kullanan özel dedektifler; bireysel ve kurumsal müşterilerinden gelen taleplere en hızlı karşılık vermek adına tüm imkanlarını kullanmaktadır. Şüphelenilen olayları aydınlatan ve merak edilen soruları yanıtlamaya yönelik hizmet veren özel dedektiflerden hizmet almak için dedektiflik büroları ile irtibat kurmak yeterlidir.

Özel Dedektif Tutmak Suç Mu?

Özel dedektif tutmak suç değildir. Seçilen dedektiflik bürosunun yasal sınırlar çerçevesinde hizmet verilmesi halinde kanuni bir engelle karşılaşılmamaktadır. Özel hayatın gizliliği ve kişisel verilerin korunması kanununca belirlenen sınırları aşmamaları halinde, özel dedektifler tarafından temin edilen deliller mahkemede kullanılabilir.

En Uygun Özel Dedektiflik Ücretleri Hangi Firmada?

En uygun dedektif fiyatları Mega Dedektiflik Bürosu’nda sunulur. Her hizmette üst düzey kaliteli yaklaşımlar sergileyen büromuz, Türkiye’nin en başarılı özel dedektiflik şirketidir. Dedektif tutanların olumlu yorumlarından aldığımız güçle çeşitlendirdiğimiz özel dedektif hizmetlerimizden en ucuz dedektif kiralama ücretleri ile yararlanabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU