Özel Dedektiflik Bürosu

ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU

Özel Dedektiflik olarak, Eş Takibi, Boşanma için delil toplama, evlilik öncesi araştırma, alacak takip  ve velayet gibi problemlerinizde tecrübeli Özel dedektiflik bürosu ekibimizle yanınızdayız. Özel dedektiflik hizmeti için hemen bize ulaşın.

Özel Dedektiflik Hizmetleri

İnsanlar özel dedektif Bürosu başvurduklarında çeşitli durumlarla ilgili olarak araştırma yapılmasını talep edebilmektedir. Bununla birlikte özel dedektifler bu araştırma konularının tamamını kabul edebilecekleri gibi bazı konularda yardımcı olamayacaklarını ifade edebilirler. Bu durum genellikle belirli alanlarda uzmanlaşmış ya da uzmanlaşmak isteyen kişilerin tercihi olarak bilinmektedir.

Genel olarak özel dedektifler tarafından kabul edilen ve yapılan görevlerden 3 tanesini sizler için açıklayabiliriz;

1- Özel dedektifler, araştırmaları esnasında birçok kişiyi takip edebilir.

Bu sayede araştırma sırasında kimin hangisiyle, nasıl bir ilişkisi olduğunu anladığı için olayları çözme aşamasında daha rahat karar verebilecektir.

2- Özel dedektifler, yaptıkları araştırmalar sırasında aynı zamanda deli toplamayı da amaçlamaktadır.

Buradaki delil toplamadan maksat ilerleyen aşamalarda olası bir mahkeme safhasına geçilmesi gibi bir durum ortaya çıktığında buradan elde edilen delillerin o aşamada kullanılmasıdır Özel Dedektif Bürosu. Bundan dolayı özel dedektifler, yasalar çerçevesinde takip ettiği insanların aynı zamanda günlük hayat içerisinde içinde bulunduğu durumlarla ilgili olarak delillendirme yapmaktadır.

Özel Dedektif
Dedektif Fiyatları

Bu sayede olası bir mahkeme aşamasında bu durumlar delillendirmek, mahkemenin karar verme aşamasında yardımcı olunmaktadır.

3- Özel dedektif , aynı zamanda bilişim suçları ile ilgili olarak da araştırma yapabilmektedir. Günümüzde internet ve teknoloji iç içe bir şekilde hızlı bir biçimde toplum arasında kullanılmaya başlanmıştır. Bu durum aynı zamanda çeşitli suçların ortaya çıkmasına ve bazı insanların bu sorunlar karşısında sıkıntılara düşmesine neden olabilmektedir.

Tüm bunlara bakıldığında özel dedektif fiyatları 500- 9000 TLarasında değişiklik gösterebilir. Özel dedektif kiralama fiyatları belirlenirken özel dedektifin almışolduğu eğitimler de göz önüne alınır. Özel dedektifin çalışması çok kapsamlı ve derin olduğu içinsorunlara kesin bir çözüm bulur. .hizmetlerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz. Ancak bilinmelidir ki firmamız bunlar dışında kalan her türlü hizmeti ahlaka ve yasalara uygun olmak kaydıyla kabul etmektedir.