Mudanya dedektiflik ofisi şeffaf ve yenilikçi hizmet anlayışı ile vakaları hızla sonuçlandırır! Türkiye’nin en deneyimli özel dedektif kadrosu ile kişisel ve kurumsal alanda profesyonel çalışma gerçekleştirmek için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Bursa’da dedektifin tek adresine hemen ulaşarak şeffaf ve yüksek kalite hizmetlerden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Mudanya dedektiflik bürosu kişisel ve kurumsal alanda çeşitlendirdiği özel dedektif hizmetleri ile bilgi ve delil topluyor! Üstlendiği her araştırmayı özel yöntemleri ile kısa sürede başarıya ulaştıran Bursa dedektiflik Mudanya Ofisi, uygun fiyatlarla sorunlarınıza çözüm sunuyor. Hak ve menfaatlerinizi savunmanıza yardımcı olacak verilere sahip olmak için bizi hemen arayın!

Mudanya Dedektif Hizmeti

Mudanya’da verilen özel dedektif hizmeti kısa sürede sonuçlanarak sizleri kesin sonuca taşır! Bireysel ve kurumsal alanda çeşitlendirilen tüm özel dedektiflik hizmetlerimiz şu alt başlıklar halinde sizlerle buluşturulur:

  • Eş takibi
  • Evlilik öncesi araştırma
  • Boşanma için delil toplama
  • Kayıp kişi araştırması
  • Adres tespiti
  • Öğrenci takibi
  • Alacak ve haciz takibi
  • Şirket araştırması
  • Personel araştırması
  • Marka patent dedektifliği
Mudanya Dedektiflik Bürosu

Mudanya Eş Takibi

Sevgili ve eş takibi hizmeti ile ihanete uğrayıp uğramadığınıza ilişkin güvenilir verilere ulaşabilirsiniz. Mudanya dedektiflik bürosu güçlü kadrosu ile somut deliller ile ortaya konan ihanet sonrası yol haritanızı çizebilir, olası boşanma davalarınızda kullanabileceğiniz önemli delillere sahip olabilirsiniz. Eşim beni aldatıyor, ne yapmalıyım diye düşünüyorsanız soğukkanlılığınızı koruyun ve bizi arayın! Somut delilleri en hızlı sürede, hukuka uygun yöntemlerle toplayan profesyonel kadromuzla çalışarak gerçekleri ortaya çıkartın!

Mudanya Evlilik Öncesi Araştırma

Nasıl bir kişi ile yuva kurmak istediğiniz hakkındaki hayalleriniz, kimi zaman karşınızdaki kişiye olan sevginiz nedeniyle ikinci plana atılabilir. Eşiniz olmasını istediğiniz şahsın ne kadar güvenilir olduğunu öğrenmek ve sizden sakladıklarının neler olduğu bilgisine ulaşmak için evlilik öncesi araştırma hizmetinden yararlanın! Tüm detayları ile yapılan araştırmada eş adayının alışkanlıkları, resmi kayıtları, ailesi ve arkadaşları ile ilgili gerçekler tarafınıza ulaştırılır. Kendiniz, oğlunuz ya da kızınız için özel dedektif hizmetimizden yararlanarak büyük bir hatadan dönebilirsiniz!

Mudanya Dedektiflik Ücretleri

Dedektiflik ücretleri belirlenirken, fiyatlar olabildiğince makul tutuldu! Tüm Mudanya’nın dedektifle çalışabilmesi için kaliteli ve şeffaf hizmetlerini uygun fiyatlarla sunan Mudanya dedektiflik bürosu ile hemen irtibat kurarak hizmet sürecini başlatın!

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU