Kayseri Dedektiflik Fiyatları

KAYSERİ DEDEKTİFLİK BÜROSU

Kayseri dedektif bürosu hizmetleri çerçevesinde eş takibi, boşanma için delil toplama, evlilik öncesi araştırma, alacak takibi, adres tespit ve velayet davaları gibi durumlarda tecrübeli ekibimiz ile sizinleyiz. Kayseri dedektiflik bürosu için hemen bizi arayın

Kayseri Dedektiflik

Kayseri Dedektiflik Bürosu her türlü eş takibi hizmetimiz ile şüphe içindeki eşin şüphelerinden arınması ve şüphelerindeki haklılığını, evli olan eşin kabahatlerini delilleri ile ortaya koyduğumuz bir çalışmadır. Bu çalışmamız ile toplanan deliller eşlerin boşanma yoluna başvurmaları ile mahkemeye sunulabilir. Çünkü bir gerekçe ile mahkemeye başvurarak boşanma talep eden eten konu ile ilgili ispat istenir.

Kayseri Dedektiflik Bürosu Evlilik yapmak istediğiniz kişi hakkında bilgiler edinmek istediğinizde sunulan evlilik öncesi araştırma detayından yararlanabilirsiniz. Evlenilecek olan kişinin kötü alışkanlıkları var mı, aile yapısı nasıl ve benzeri sorulara cevap aradığınızda dedektiflik büromuz size yardımcı olacaktır. Çalıştığı iş yeri, başarıları ve benzeri tüm durumlar size rapor olarak sunulur. Sizde bu sayede hayatınızı birleştireceğiniz kişi hakkında gerçekçi bilgiler edinebilirsiniz.

Kayseri Dedektiflik Bürosu Bulunduğunuz sektör içerisinde işlerinizi büyütmek ve geliştirmek için ortak arayışınız olabilir. İlgili ortak hakkında tam bir bilgi donanımına sahip olmanız ticari hayatınıza katkı sağlayacaktır. İlgili finansal araştırma ve benzeri durumlar araştırılarak size bilgi olarak sunulur.

Boşanma Davaları

Kayseri Dedektiflik Bürosu Boşanma durumunda gerekli kanıtların hazırlanması ve rapor olarak sunulması konusunda profesyonel hizmet içeriği ile destek sunan Kayseri dedektiflik bürosu çalışanları bu aşamada size yardımcı oluyor. Sektör içerisinde sunduğumuz hizmet kalitesi lider konumda yer almamız sağlıklı sonuç almanıza neden olacaktır.

Kayseri Dedektiflik

Adres Tespiti

Kayseri Dedektiflik Bürosu Günümüz çağında özellikle sosyal medya kullanıcıları tarafından yapılan taciz, tehdit ve şantaj olaylarında kişilerin yer tespiti ve asıl kimlik tespitleri için uzman kadromuz ile size güvende olacağınız bir yol çizilerek olayı hukuki boyuta taşırken kanıt elde ederiz. Alacaklı olup ta tahsil edemediğiniz alacak karşısında borçlu takibi yapılarak mevcut mal varlığı ve birikimi hakkında gerçek verilere ulaşılarak kişilerin karşılıklı atışma ve tatsızlık yaşamadan hukuki boyutta olayı çözebilecekleri delilleri elde ederiz. 

Fiziki ve bilişim dolandırıcılık alanından yaşanan sorunlarınızda gerekli takip ve incelemeler neticesinde kişi ya da kişilerin tespiti yapılarak cezalandırılmaları için belgelerin elde edilmesini sağlamaktayız.

Kayıp Şahıs Araştırması

Kayseri Dedektiflik Bürosu Kayıp şahıs vakalarında özenli ve özverili çalışmamız ile sürülen izler neticesinde çeşitli kurum ve kurululardan alınan destekler ile kayıp kişilere ulaşma hizmeti vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her yerde talebiniz doğrultusunda gizli yakın ya da uzak koruma hizmetimiz ile güvenliğiniz için çalışmalar da yapmaktayız. Devlet izni olmadıkça yapılan her türlü böcek ve gizli kamera tespitleri ve ne amaçla kuruldukların takibinde sizlere güvenli hizmet sunmaktayız. Verdiğimiz tüm bu ve yan hizmetlerle birlikte sizlere yasal danışmanlık hizmeti sağlayarak hukuki boyutta izlenmesi gereken yol ve yapılması gerekenler için de destek vermekteyiz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

MEGA DEDEKTİFLİK

Tel:05323271339

Tel:05345851808

HARİTA KONUMU