Karaköy dedektiflik şeffaf yaklaşımları ve güvenilir hizmetleri ile İstanbul’da adından en sık söz ettiren özel dedektif şirketidir. Kişisel ve kurumsal alanda bizden aldığınız her özel dedektiflik hizmetlinde kesin sonuca en hızlı sürede ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat ve yüksek profesyonellikte hizmet veren Karaköy dedektif ofisi ile 7/24 irtibat kurarak dedektif kiralayabilirsiniz.

Karaköy dedektiflik bürosu en iyilerle yürüttüğü her hizmette kesin sonuca ulaşmayı başarır. Sadece en deneyimli isimlerin görevlendirildiği tüm İstanbul dedektiflik hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti esastır. Beyoğlu dedektif hizmetlerinin en çok aranan ismi ile hemen irtibat kurarak hizmet sürecini başlatın!

Karaköy Dedektif Ofisi

Karaköy dedektif ofisi en tecrübeli isimler ile oluşturduğu güçlü kadrosu ile kişisel ve kurumsal alanda sizlere profesyonel hizmet verir. Karaköy dedektiflik bürosu güvencesi ve profesyonelliğe ile şu konularda araştırma, takip ve delil toplama hizmetleri alabilirsiniz:

  • Eş takibi
  • Evlilik öncesi araştırma
  • Boşanma için delil toplama
  • Öğrenci takibi
  • Şirket araştırması
  • Adres tespiti
  • Kayıp kişi araştırması
  • Marka patent dedektifliği
  • Personel araştırması
  • Alacak ve haciz takibi
Karaköy Dedektiflik Bürosu

Karaköy Eş Takibi

Sevgili ve eş takibi hizmeti, aldatan eşlerin yaptıklarını delilleri ile ortaya çıkarır. Gizlilik içinde yürütülen ve takip edilen eşin hiçbir şeyden şüphelenmediği profesyonel özel dedektiflik hizmetinde, somut delillere en hızlı sürede ulaşılması esastır. Sevgilinizin ya da eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız hemen bizi arayarak ön bilgileri paylaşmanın ardından güvenilir dedektiflik hizmetine start verebilirsiniz.

Karaköy Evlilik Öncesi Araştırma

Nasıl bir kişi ile yuva kurmaya hazırlandığınız hakkında tereddütleriniz varsa evlilik öncesi araştırma hizmeti ile tereddütlerinizin tamamından arınabilirsiniz. Size ulaştırılan güvenilir veriler ile eş adayını her yönü ile tanıma şansı yakalayabilirsiniz. Sevgiliniz sabıkalı mı ya da cinsel sapkınlıklara mı sahip? Evlilik kararını etkileyen en önemli soruların yanıt bulduğu profesyonel hizmetimiz için hemen bizi arayın!

Karaköy Dedektif Kiralama Fiyatı

Karaköy’de dedektif kiralama fiyatları uygundur. Ofisimiz, kalitenin yanında hesaplı fiyatlarla size ulaşmayı hedefler. Sektörün rakipsiz kalitesiyle hizmet veren ve Mega Dedektif olanakları ile kesin sonuç garantisinin verildiği hizmetler için hemen Karaköy dedektiflik bürosu ile irtibat kurun!

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU