İzmir Dedektiflik

İZMİR DEDEKTİFLİK BÜROSU

İzmir dedektif bürosu hizmetleri çerçevesinde eş takibi, boşanma için delil toplama, evlilik öncesi araştırma, alacak takibi, adres tespit ve velayet davaları gibi durumlarda tecrübeli ekibimiz ile sizinleyiz. İzmir dedektiflik bürosu için hemen bizi arayın

İzmir Dedektiflik 7/24 İletişim

İzmir Dedektiflik Bürosu Takibi Uzman Ekip garanti Takip Bürosu olarak yasal hükümler çerçevesinde bütün yasalara uyarak araştırma yapmaya yetkili olan, işinde uzman ve profesyonel çalışma prensibini ilke edinmiş kişiler ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Bu amaçlar dışına çıkmadan en doğru ve dürüst bilgiyi bularak sorunlarınızın çözümünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Sizi şüpheye düşüren olay ve vakaları bir bütün olarak ele alarak tüm boyutlarını inceleyerek varsayımlarda bulunmadan olayın bütün gerçekliğini ortaya koyarak sizlere hizmet vermekteyiz.Takibi İzmir Dedektiflik  firması olarak mesleği ile alakalı bilgi ve eğitimini tam anlamıyla tamamlamış, işi konusunda uzman ve hangi durumlarda neler yapabileceğini en iyi şekilde bilen çalışma arkadaşlarımız ile her konuyu en ince ayrıntısına kadar bilerek bilgi edinebilirsiniz.

Eş takibi nedir?

İzmir Dedektiflik Bürosu Eş takibi, genel itibari ile değerlendirilecek olursa belirlenen bir kişinin takip edilmesine dayanan yöntem olarak açıklanabilir. Dedektif burada ki asıl amaç, takip edilecek olan kişinin günlük rutinlerinin belirlenmesinin ardından yapmış olduğu her hareketin bir biçimde kayıt altına alınması ve takibi talep eden kişiye ulaştırılmasıdır. Bu sayede eşinin gün içerisinde neler yapmış olduğunu bilecek ve alınan kararlarda ne kadar doğru karar verdiğini de tespit edecektir.

Eş takibi süreci nasıl işler?

İzmir Dedektiflik Bürosu “Eş Takibi” sürecini başlatmak için öncelikle özel dedektif ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Bu işlemin sonrasında eşiniz ile alakalı olarak genel bilgileri vermeli ve eşinizin günlük rutini ile alakalı olarak detayları paylaşmalısınız. Bunun ardından özel dedektif tarafından takip süreci başlayacaktır.İzmir Dedektiflik Özellikle bu takip esnasında eşinizin neler yapmış olduğuyla alakalı olarak ayrıntılı bilgi elde edebilecekken hemde rutin dışında yapmış olduğu tüm aktivitelerden de bilgisine sahip olacaksınız. Bu sayede eşinizden şüpheleniyorsanız bunun için net bir kanıt elinize geçmiş olacak ve alacağınız kararlarla ilgili daha kararlı olmanıza yardım edecektir.

izmir dedektiflik

İzmir Dedektiflik Bürosu Eş takibi, ülkemizde son dönemlerde bir hayli rağbet edilen bir uygulama olarak varlığını göstermeye başlamıştır. Özellikle eşinden şüphelenen veya eşinin yaptıklarını ispat etmeye çalışan kişilerin sıklıkla başvuru yaptığı bu yöntem sayesinde pek çok dava sonuca ulaşmıştır. Bu kapsamda eşi ile alakalı araştırma yapmak isteyen kişiler “Eş Takibi” talebinde bulunarak, istedikleri bilgiyi elde edebilmektedir.

İzmir Dedektif Hizmetleri

 İzmir Dedektiflik Bürosu olarak zamanla hizmet kalitemiz daha da genişlemekte ve çalışma alanlarımızda genişlemektedir.  Hizmetlerimiz şu şekildedir;

  • Eş takibi,
  • Boşanma dava süreciniz var ise bu dava için yeterli delil toplama,
  • Ticari ya da tüzel kişilerin birden fazla ikamet ettiği noktalar vardır. Bu noktaların adres tespiti,
  • Kayıp kişi araştırması,
  • Alacak ve haciz takibinin yapılması,
  • Personel araştırması,
  • Şirket araştırması,

Birçok konu üzerinde sizlere hizmet vererek en kaliteli hizmeti bizden alarak şüphelerinizden kurtulabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

MEGA DEDEKTİFLİK

Tel:05323271339

Tel:05345851808

HARİTA KONUMU