İstanbul Dedektiflik Fiyatları

İSTANBUL DEDEKTİFLİK BÜROSU

Eş Takibi Boşanma Davaları Evlilik Öncesi Araştırma Adres Tespiti Sanal Takip

Otel Kaydı Sorgulama Öğrenci Takibi Şirket Araştırması Kayıp Bulma 724 İletişim

İstanbul Dedektiflik Hizmeti  Ve İlçeleri    Adalar  Arnavutköy Ataşehir  Avcılar Bağcılar Bahçelievler  Bakırköy Başakşehir  Bayrampaşa  BeşiktaşBeykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece  Çatalca Çekmeköy  Esenler  Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthana Kartal  Küçükçekmece  Maltepe  Pendik  Sancaktepe Sarıyer Silivri  Sultanbeyli Sultangazi  Şile Şişli  Tuzla Ümraniye Üsküdar  Zeytinburnu

Mega Dedektiflik Bürosu

İstanbul Dedektiflik

İstanbulda artan nüfusu nedeni ile tehlikeli ve karmaşık bir şehirdir. Her gün farklı adli sorunların yaşandığı kalabalık ve büyük olan bu şehirde dedektiflik hizmeti zorunlu hale gelmiştir. Dedektiflerin kolluk kuvvetlerine sağlamış oldukları yararlar sayesinde sorunlar daha kısa sürede çözülebiliyor. Dedektiflik hizmeti bizim kanunlarımızda tam olarak karşılığı olmayan bir hizmet olsa da yurt dışında emniyet güçlerinde bir birim olarak yer almaktadır. Ülkemizde dedektiflik hizmetleri dedektiflik bürolarında, güvenlik şirketlerinin özel dedektiflik birimlerinde ve hukuk bürolarında verilmektedir. Uzun süren adli bir soruşturma için kişiye özel olarak dedektif kiralanabilir. İstanbul dedektif firmaları çok fazla sayıdadır. hizmeti gizlilik içerisinde yürütülür.özel dedektif Tüm çalışmalarda müşteri memnuniyeti ön plana alınır ve herhangi bir sorun yaşanmaması için üçüncü şahıslarla bilgi paylaşımında bulunulmaz

Eş Takibi Hizmetleri

Eş Takibi hizmetini açıklamadan önce evlilik kavramını biraz ele almakta fayda var. Evlilik kutsal bir müessesedir. Bu birlikteliğin yapı taşı sadakat ve güvenden oluşmaktadır. Herhangi birinden şüphe duyulması bu kutsallığa gölge düşürmektedir. Yaşamların ortak bir yol üstünde ilerlemesi için, tarafların söz vermiş olmaları sebebiyle ilişki de kuşku ile yaşanılamayacaktır. Eş Takibi talebine sebep olmamak adına, fertlerin evlilikleri boyunca birbirlerine gerekli bağlılığı, saygıyı ve itinayı göstermeleri gerekiyor.  Aile kurmanın kazançlarından ve sorumluluklarından en önemli olanı da zaten kişilerin şefkat ve sadakatten uzaklığıdır. Ancak, geçen zaman içinde değişik koşullar ve çevresel etmenler nedenlerden dolayı insanlar değişmekte ve bunu durum ilişkilerine de yansımaktadır. Bu durumu çevremizdeki birçok kişi rahatça gözlemlenebilmektedir. örneğin, çağımızda toplumumuzun kadına vermiş olduğu yer değişmiştir. Kadın artık her alanda daha söz sahibi bir konuma gelmiştir. Özel dedektiflik ofis büromuz, bu esas ve sınırları esas alarak özel dedektiflerin yapmış olduğu çalışmalar nihayetinde, kuşkuların giderilip, gerçeklerin ortaya çıkmasında katkıda bulunur.

Boşanma Davaları

Yargı aşamasında ki boşanma davaları, velayet davaları ve nafaka davaları mağduriyetlerinin giderilmesi gibi davalarda AİLE MAHKEMELERİ somut delillere son derece önem vermektedir ve somut delillere göre karar almaktadır. En ufak bir çelişki bırakılmayarak her şey açık ve net bir biçimde ortaya konacak olursa dava kazanılmış olur. Sizlerin bu tür davalarda haklı olduğunuzu ispat edebilmeniz ve davayı kazanabilmeniz için  DEDEKTİFLİK sizin adınıza bu somut delilleri titizlikle gizlilikle çalışarak elde eder. Her yurtdaşın delil oluşturma ve kanıt toplama hakkı vardır. Sonuç olarak küçük yaştaki çocukların gelecekleri söz konusudur. Sağlıksız ve uygun olmayan ortamdan bu çocukların kurtarılarak , mutlu ve uyum içerisinde yaşayabileceği huzurlu bir ortama yerleşmesi son derece önemlidir.

Özel dedektif uzman kadrosu ile gizlilik içerisinde çalışarak siz danışanlarımıza AİLE MAHKEMELERİNDE delil olacak bilgi ve belgeleri (resim, video, rapor) olarak sunar.

İlkemiz olan gizlilik prensibi doğrultusunda MEGA DEDEKTİFLİK size verilen hizmet sonunda çalışmaya ait bütün veriler imha eder hiçbir suretle saklamaz. MEGA DEDEKTİFLİK daima size hizmete hazır.

Adres Tespiti Araştırması Hangi Durumlarda Yapılır?

Boşanma, velayet, nafaka ve tazminat davalarında davalı, davacı, tanık ve diğer tarafların, mahkeme ya da icra dairelerinde alacaklı tarafından aleyhinde alacak davası açılmış, aranılan borçlu ya da dolandırıcıların, aile bağı olan kişilerin bulunması amacı ile adres tespiti dedektif hizmeti sunulmaktadır.

Başvuru esnasında yukarıda belirtilen durumun belgelenmesi şarttır. Örneğin Alacaklı iseniz icra dosyası açılmış olma koşulu aranır.

Kimi zaman eski bir dostu, bazen alacağınıza ulaşmak için borçluyu, kimi zaman izini kaybettirmiş bir aile bireyini veya iletişimi kaybettiğiniz sevdiğinizi yanızda çok önemli etkiye sahip olabilecek bir tanığı bulmak imkansız gibi hissettirmiş olabilir. Bu gibi durumlarda insanların aradıklarına erişebilmelerini sağlamak amacıyla sunmuş olduğumuz adres tespiti hizmeti hem yurt içerisinde hem de yurt dışında olan insanların konumlarını tespit etmekte tercih edilir.

Adres Tespiti Hizmetinden Kimler Faydalanmaktadır?

  • İzini kaybettiği bir aile bireyine ulaşmak isteyenler,
  • Eski bir dostu veya sevdiğini bulmak arzusunda olanlar,
  • Ödemesini yapmaktan kaçınan bir borçluyu bulmak isteyenler,
  • Hukuk ya da ceza davalarında tanık olarak kendilerine yardımcı olabilecek ancak adresi bilinmeyen birine ulaşmak isteyenler,
  • Ticari faaliyet göstermekte olan firmaların iş yapmak amacıyla ihtiyaç duyduğu durumlarda adres tespiti hizmetinden faydalanmaları mümkündür.

Bu durumlarda özel dedektiflik firmamızdan uzman yardım alarak aradığınız sonuca ulaşmanız çok daha kolay olacaktır.

Adres Tespiti Hizmeti Nasıl Yapılır?

Ulaşılmak istenilen kişinin adresinin tespit edilebilmesi için evvela hizmeti talep eden tarafından eldeki veriler sağlanmalıdır. Kişinin adı, önceki konumları, ailesi, tanıdıkları, çevresi, telefon numarası, daha önce değişik bir yerde karşılaşılmış ise bu noktalar hakkında sağlanan bilgiler araştırmacılarımızın daha kısa bir süre içinde sonuca ulaşmasını sağlayacaktır.Adres tespiti hizmetini yerine getirilirken işinin ehli, uzman elemanlarımız görev alırlar. Sürecin daha sağlıklı bir biçimde işleyebilmesi için çoğunlukla tespit yapılan kişinin durumdan haberdar olmaması gerekir. Bu sebeple mahremiyeti en iyi derecede sağlayacak teknik araçlar kullanılmalıdır.

Birçok adres tespiti işlemi teknolojinin sağlamış olduğu imkanlardan yararlanılarak gerçekleştirilebilmektedir. Günümüzde hem akıllı telefonlar hem de bilgisayarlar konum bilgisini paylaşabilmektedir. Ancak bazı durumlarda adresin yerinde kontrol edilerek neticeden emin olması mecburiyeti da bulunmaktadır. Bu gibi çalışmalar da hem ekstra zamana hem de ek maliyetlerin doğmasına neden olabilir.

Adres tespiti hizmetinde hemde kişinin sahibi olduğu gayrimenkullerin adreslerinin tespit edilebilmesi de mümkündür. Bu sayede söz gelimi ulaşılan borçlunun ödemesini yapıp yapamayacağı da anlaşılmış olacaktır.

Adres tespiti çalışması fiziki takip, iz sürme ve sanal takip aşamalarını içerir. Bu süreç hukuk hükümlerine uygun olacak biçimde gerçekleştirilmelidir. Kanunlar ile korunan haklara müdahale edecek yöntemlerin özel dedektiflik hizmetlerinde sağlanması suç oluşturur.

IP Adresi Üzerinden Adres Tespiti Yapılması

İnternet üzerinden yapılan işlemlerde her cihazın kimlik numarası gibi düşünülebilecek bir ip adresi bulunur. Bu sayede cihazın tanınması sağlanmış olur. Bir internet sitesine girdiğinizde bu adres o sitenin kayıtlarına işlenir. Bu ip adresi bilindiğinde o adresin sahibi bilgisayarın konumunun tespit edilmesi de olanaklı hale gelir.dedektif

İnternet üzerinden gerçekleştirmiş olan işlemlerde yaşanabilecek olumsuz durumlarda karşınızdaki kişinin kim olduğunu bilebilmek mümkün olmayabilir çünkü insanlar sahte isimler veya kullanıcı adlarının arkasına sığınmayı tercih etmektedir. Bu koşullarda kişinin kendi başına karşısındakinin kim olduğunu bulabilmesi mümkün olmaz. Ancak bu alanda bilgili ve teknik özelliklerinde bilgisayar yazılımlarına sahip olan özel dedektiflik büromuz ip adresi üzerinden adres tespitini başarıyla yerine getirebilmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

HARİTA KONUMU