İstanbul dedektiflik bürosuna ulaşmak size bir telefon kadar yakındır. Türkiye’nin en güvenilir özel dedektiflik şirketi Mega Dedektiflik; tüm bilgi birikimini, teknolojik altyapısını ve güçlü bağlantılarını sizlere seferber eder. İstanbul dedektiflik bürosu hizmetleri hakkında bilgi almak ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için info@megadedektif.com adresine e-posta gönderebilir, iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Dedektiflik Bürosu Hizmetleri

İstanbul dedektifliğin hizmetleri bireysel ve kurumsal alanda meydana gelebilecek ihtiyaçlara yönelik geliştirilmiştir. Firmamızın yararlanabileceğiniz kaliteli hizmetleri şu şekilde çeşitlendirilmiştir:

  • Bireysel Özel Dedektiflik Hizmetleri: Eş takibi, adres tespiti, boşanma davası için delil toplama, öğrenci takibi, evlilik öncesi ve kayıp kişi araştırması
  • Kurumsal Özel Dedektiflik Hizmetleri: Alacak ve haciz takibi, marka patent taklit ürün tespiti, şirket ve personel araştırması

İstanbul Dedektiflik Bürosu Ücretleri

İstanbul dedektiflikte fiyatlar bütçenizi zorlamadan kaliteli hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlar. En düşük dedektiflik ücretleri ile hizmet veren Mega Dedektiflik, Türkiye çapındaki güvenilirliği ile karşı karşıya kaldığınız olumsuz durumlarda sizlere destek sunar. Yüzlerce memnuniyet içeren dedektif tutanların yorumları dahilinde bize ulaştığınızda, en ucuz dedektif kiralama ücretleri ile kesin sonuç garantili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Dedektiflik Bürosu İletişim Numaraları

İstanbul dedektifliğin iletişim numaraları 7 gün 24 saat açıktır. İletişim numaralarımız üzerinden bize günün her saati ulaşabilir, şikayetlerinizi bizimle paylaşarak hizmet sürecini başlatabilirsiniz. İstanbul dedektiflik bürosu ile irtibata geçmek için 0532 327 1339 ve 0534 585 1808 numaralarını kullanabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU