İstanbul’da dedektiflik ücretleri her bütçeye hitap edecek fiyatlarda belirlenmektedir. Hem kalite, hem ekonomik İstanbul dedektif fiyatı ile hizmet almak için Mega Dedektiflik ile irtibata geçebilirsiniz. Bireysel ve kurumsal özel dedektiflik hizmetleri veren İstanbul dedektiflik bürosu ile çalışmak için günün her saati bizi arayabilir, sorunlarınızı bizimle paylaşarak en uygun dedektif kiralama ücretlerinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Dedektif Hangi Hizmetleri Verir?

İstanbul dedektiflikte verilen hizmetler şahsi ve ticari hayatınızı düzene sokmaya, hak ve menfaatlerinizi korumaya yönelik olarak çeşitlendirilmiştir. Gizlilik çerçevesinde İstanbul’un en deneyimli özel dedektif kadrosu ile çalışan Mega Dedektiflik, problemlerinizin çözümüne yönelik şu hizmetlerini sizlerle buluşturur:

  • İstanbul Bireysel Dedektiflik Hizmetleri: Eş takibi, boşanma davası için delil toplama, evlilik öncesi araştırma, adres tespiti, kayıp kişi araştırması ve öğrenci takibi
  • İstanbul Kurumsal Özel Dedektiflik Hizmetleri: Marka patent dedektifliği, alacak – haciz takibi, şirket ve personel araştırması

İstanbul Dedektif Tutanların Yorumu Nedir?

İstanbul’da dedektif tutanların yorumları profesyonellikten duydukları memnuniyeti yansıtmaktadır. İstanbul’un en iyi dedektiflik şirketi ile çalışan tüm müşterilerimiz, hızlı ve kesin sonuç garantimizi yerine getirebilmemizden duydukları memnuniyeti ifade etmektedir. Üst düzey kalitede verilen ve üçüncü şahıslarla bilgi paylaşımı yapılmayan hizmetlerin gizliliği, her kesimden takdir toplamayı başarmaktadır. İstanbul’un en güvenilir özel dedektiflik şirketi ile çalışmak için Mega Dedektiflik ile irtibat kurabilir, en ucuz İstanbul dedektif fiyatı ile sorunlarınıza çözüm yolu bulabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU