Güngören Dedektif

Mega dedektiflik olarak Güngören da özel dedektiflik bürosu olarak hizmet veriyoruz. Hizmet prensipleri doğrultusunda müşteri güvenliği ve gizliliğini ilk planda tutan çalışmalara imza atmaktadır. Verdiğimiz dedektiflik hizmeti ile çözümsüz sandığınız olaylarda çözüm ortağınız olarak sizlerin yanında yer alıyoruz.

Yapılan her çalışmamızda bilgi toplama, soruşturma, adres tespit ve takip etme gibi pek çok işi yaparken yasal izinli bir biçimde çalışmalar yürütmekteyiz. Tüm yasal belge ve fotoğrafı dedektiflik izni ile hizmet sunmaktayız. Yüksek disiplinle yapmış olduğumuz dedektiflik hizmetini işinde uzman ve eğitimli kadromuzla yaparak kararlı çalışmalarımız kesin çözüme ulaştırmaktayız.

Güngören Özel Dedektif

Geçmişten günümüze dedektiflik hizmetleri farklı amaçlar için tercih ediliyor. Evlilik öncesi eşlerin ya da aile büyüklerinin eş adayı hakkında araştır yapmak istemesinden tutunda miras araştırma hizmetlerine kadar birçok konuda sizde dedektiflik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Güngören Dedektif Özellikle günümüzde teknolojik imkanlardan yararlanarak dedektiflik hizmeti veren kumrumuz, ihtiyacınız olan her an size yardımcı olmaktadır. Mega Dedektif firması olarak sizlere ihtiyacınız olduğu her yardımcı oluyor ve sorunlarınızı kısa sürece çözmek için ileri teknolojik imkanlarımızı tecrübemizle birleştirerek sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Dedektif Hizmetleri Nelerdir

Günümüzde teknolojik imkanlarla gerçekleştirilen dedektiflik hizmetleri, uzman kadromuz eşliğinde başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir. Dedektif hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde, sizde kurumumuzu arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Güngören bölgesinde artık eşler birbirini takip etmek için dedektiflik hizmetini tercih ediyor. Bu sayede aldatılma korkusu ile hayatını devam ettirmeden gerçekleri öğrenme şansını yakalayabiliyorlar. Profesyonel ve müşteri odaklı sunulan hizmetlerimiz kapsamında sizde birçok dedektiflik hizmeti ile kafanızda ki soru işaretlerinden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Dedektiflik hizmetlerimiz kapsamında yararlanabileceğiniz hizmetlerimizden bazılarını şu şekilde sıralamak mümkün.

  • Evlilik öncesi eş araştırması,
  • Dolandırıcılık takibi
  • Kayıp kişi araştırması,
  • Adres tespiti
  • Öğrenci araştırması
  • Eş takibi
  • İcra takibi ve araştırması
  • Miras araştırması
  • Böcek ve dinleme cihazları bulma hizmetleri gibi birçok hizmetten sizde yararlanmak isterseniz, sizde dedektiflik hizmetlerimizi tercih ederek bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Güngören Dedektif

Güngören Dedektif Çalışma Sistemleri

 

Ve benzeri pek çok konu da sizlerin ulaşamadığı bilgilere profesyonel ve eğitimli kadromuzla gizlilik prensiplerimiz doğrultusunda Güngören Dedektif müşterimizin güvenliğini ilk planda tutarak çok büyük bir titizlik ile ve özveri ile çalışıyoruz. Vermiş olduğumuz özel dedektiflik hizmeti çalışmalarımızda araştırma yolunda kimi zaman beklenenden veya tahmin edilenden tehlikeli ve riskli durumlarla da karşı karşıya kalınabilmesi mümkün.

Böyle durumlarda daima müşterimizi titizlikle bilgilendirip onu tüm risklerden ve tehlikelerden haberdar edip koruyarak ve gerekli durumlarda devletin hukuk ve kolluk kuvvetlerini durumdan haberdar ederek müşterimizi korumak görevimizdir.

Araştırmalarımızda bulunduğumuz ülkemiz örf-adetlerine, etik ve ahlaki kurallarına, ananelerine, hukuki ve yasal kurallarına hakim, tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile tüm bilgiler derlenip profesyonel kadromuzla gerçeğe ulaşmak gerçeği belgelemek için prensiplerimizden ödün vermeksizin çalışarak sizlere hizmet vermekteyiz. Çözüm aradığınız olaylar karşısında kapsamlı bilgiye sahip değilseniz çözüme ulaşmanız çok zordur.

Çözüm görüp te fark edemediğiniz çık küçük bir ayrıntıda da gizli olabileceği gibi sizin ulaşmanızın mümkün olmadığı yerlerden bilgiler toplamanız gerekebilir.Güngören Dedektif Bu bağlamda kişilerin özel hak ve özgürlüklerini ihlal ederek yapacağınız her hareket sizi suçlu konumuna düşürüp cezai yaptırımlarla karşı karşıya bırakabilir.

Biz Malatya özel dedektiflik firmamız ile sizleri tüm bu sorumluluktan kurtarıp, hukuka aykırı yapacağınız her hareketin önüne geçerek gerekli durumlarda gerekli yasal izinleri almak suretiyle araştırmalarımızı yaparak sizleri sonuca götüren çalışmalar yapmaktayız.Güngören Dedektif Yaptığımız her çalışma ve elde edilen neticeler analiz edilip raporlanarak sizlere sunulmakta son olarak ta gerçekler delilleri ile belgelenmektedir

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU