Gümüşhana Dedektİf

GÜMÜŞHANE DEDEKTİFLİK BÜRODU

Gümüşhane dedektif bürosu hizmetleri çerçevesinde eş takibi, boşanma için delil toplama, evlilik öncesi araştırma, alacak takibi, adres tespit ve velayet davaları gibi durumlarda tecrübeli ekibimiz ile sizimleyiz. Gümüşhane dedektiflik bürosu için hemen bizi arayın.

Gümüşhane Dedektiflik

Kişiler yaşamakta oldukları problemlerle ilgili bazen devlet yardımı alamazlar. Hukuki bir uyuşmazlık içermemesi ya da mahkemelerin görev alanına girmemesi nedeniyle devlet müdahale etmez. Bazen de kişiler devletin yardımını yeterli görmez ve başkaca bir yardım almak isterler. Örneğin; kişi eşinin kendisini aldatıp aldatmadığını tespit etmek için savcılık ya da emniyet teşkilatına başvurunca bunun mümkün olmadığı cevabını alacaktır. Özel dedektifler tam da bu noktada önem arz ederler. Çünkü özel dedektifler kendilerine verilen ücretin karşılığı olarak kişinin araştırılmasını istediği konu üzerine yoğunlaşarak bilgi toplarlar. Özel dedektiflik gizli şekilde bilgi toplama işini meslek haline getirmiştir.

Özel Dedektiflik

Özel dedektifler planlı ve programlı bir şekilde acele etmeden ilerini yerine getirmelidir. Özel dedektiflerin aceleci olması yapacakları en büyük hatalardan biridir. Çünkü acele ile bazı detaylar gözden kaçırılabilir. Bu detay mutlak rapor edilmesi gereken bir detay da olabilir. Bu da istenilen sonucun ortaya çıkmasının önüne geçer. Özel dedektif her konuda donanımlı olmalıdır. Kendini gizlemesini bilmelidir. Kafasında alternatif araştırma yöntemleri üretebilmelidir. Günümüzde yeterli özellik ve donanımları ihtiva etmeyen Gümüşhane dedektif  firmaların sektörde çoğaldığı görülmektedir. Ancak özel dedektifin bu iş konusunda tecrübeli ve donanımlı olması gerekir. Aksi halde hak kayıpları ortaya çıkar. Hak kaybı istemeyen kişinin kendisini güvenilir ve kurumsal bir dedektiflik bürosuna emanet etmesi gerekir. Pratik zekaya sahip, girişken, donanımlı ve alanında uzman bir personel ile çalışmak isterseniz Gümüşhane dedektifbürosu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Gümüşhane dedektif

Gümüşhane Özel Dedektiflik Hizmetleri

Gümüşhane dedektif işlemleri alanında en güvenilir firma olarak hizmetinizdeyiz. Kuruluşundan bu yana almış olduğu tüm işleri hakkı ile yerine getirmiş ve müşterilerinin takdirini kazanmış olan firmamız hem Gümüşhane’de hem de ülke genelinde adından söz ettiren bir firma haline gelmiştir. Görevin şartları doğrultusundan ülkenin her yerinde araştırma yapabilme kabiliyetine sahip olan firmamızın başarısı tesadüf değildir. Çünkü firmamız personelini özel seçmektedir. Alanında uzman kişiler gerekli aşamaları geçtikten sonra göreve başlatılmaktadır. Bunun yanında her dedektifin teknolojik donanımına önem verilmektedir. Büromuzda kayıt aletleri, görüntü alma cihazları, araç takip sistemi, motorlu vasıtalar, akıllı telefonlar ve bilgisayar yazılımları mevcuttur. Tüm bu imkanlar sınırsız bir şekilde dedektiflerimizin emrindedir. Ayrıca firmamız yapılan işleri günü gününe not etmekte, işleri delillendirerek her kişinin anlayabileceği bir hale getirmektedir. Raporlarımıza mahkemeler nezdinde de güvenilmektedir. Hukuki sınırları bilen, insan psikolojisinden anlayan ve teknolojiye hâkim dedektiflerden oluşan firmamız ile iş yapmak isterseniz iletişime geçmeniz yeterlidir.

Firmamız Hangi Alanlarda Çalışır?

Gümüşhane özel dedektiflik büromuzun çalışma kapsamı geniştir. Bireysel anlamda nişanlıların izlenmesi, sözlülerin takibi, eşlerin aldatma iddialarının araştırılması, kayıp vatandaşlarının bulunmasına yönelik iz takibi, miras hukuku çalışmaları, dava takibi, gsm aboneliği araştırma gibi görevler yapılır. Şirket merkezinin bulunması, alacaklıların durumu, marka hakkına tecavüz, şirketin ekonomik durumu gibi faaliyetler de kurumsal talepler arasındadır. Son yıllarda en çok uyuşturucu bağımlılığının tespit edilmesi, çocuğa karşı şiddet ve adatma alanlarında dedektiflerin kapısının çalındığı görülmektedir.

Özel Dedektiflik Firmamızın İlkeleri Nelerdir?

Gümüşhane Özel Dedektiflik Bürosu para odaklı çalışmaz. Önceliği müşterisinin memnuniyetidir. Ancak buna yönelik hareket ederken ülkesine olan bağlılığını zedeleyecek işlemlerde bulunmaz. Ülkesinin anayasasına sadık kalır, kanunlarla çizilmiş alanları ihlal etmez. Özel hayata dokunmaz, özel alanlara girmez. Fedakâr bir şekilde çalışır. İşlerini aksatmaz. Günü gününe hiçbir iş aksatılmaz. Raporlamalarını güzel yapar. Her kuruma verilecek titizlikte raporlar çıkartır. Elde edilen bilgileri kamuoyu yaratmak için kullanmaz, kişilerden para talep etmez, şantaj yapmaz. Firmamız sürekli olarak kendisini geliştirir. 

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse Gümüşhane Dedektif Hizmetinizde..!

  • Gümüşhane merkezi   Keltİk Köse Körtün Şİran Torul

İLETİŞİM BİLGİLERİ

MEGA DEDEKTİF

Tel:0532 327 13 39

Tel:0534 585 18 08

HARİTA KONUMU