Galata dedektiflik ofisi yenilikçi yaklaşımları ile hizmet kalitesini yükseltti! Mega Dedektif tecrübesini her detayında hissedebileceğiniz özel dedektiflik hizmetlerimizle kesin sonuca ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin en başarılı özel dedektifi ile İstanbul dedektiflik hizmetlerinde çalışmak için bizimle 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

Galata dedektiflik bürosu profesyonel hizmetleri ile aranan bilgi ve delile sizi en hızlı sürede ulaştırır. En deneyimli Beyoğlu dedektif kadrosu ile çalışma şansının sizi beklediği Galata ofisimiz, kişisel ve kurumsal dedektiflik hizmetleri ile maddi ve manevi çıkarlarınızı güvence altına alır. Sizin, ailenizin, sevdiklerinizin ve işletmenizin güvenliğini garanti altına alan İstanbul dedektiflik hizmetleri ile başarıya ulaşmak için bizimle hemen iletişime geçin!

Galata Dedektiflik Ofisi

Galata’da hizmet veren dedektiflik ofisimiz, şahsi ve ticari konularda sizlerden gelen talepler doğrultusunda verdiği tüm hizmetleri çeşitlendirdi. Tüm beklentilere karşılık veren Galata dedektiflik bürosu ile şu konularda çalışabilirsiniz:

  • Eş takibi
  • Boşanma için delil toplama
  • Evlilik öncesi araştırma
  • Adres tespiti
  • Kayıp kişi araştırması
  • Öğrenci takibi
  • Şirket araştırması
  • Marka patent dedektifliği
  • Personel araştırması
  • Alacak ve haciz takibi
Galata Dedektiflik Bürosu

Galata Eş Takibi

Sevgili ve eş takibi hizmeti ile ihanetin delillerine ulaşabilirsiniz. Mega Dedektif profesyonelliği ve Galata Ofisi deneyimli kadrosu ile büyük bir gizlilik içinde sürdürülen takip hizmeti, partnerinizin herhangi bir şeyden şüphelenmesine mahal vermeden sonuca ulaştırılır. Tüm delillerin hukuka uygun yöntemlerle kaydedildiği profesyonel şahıs takip hizmeti ile ihtiyacınız olan inkar edilmez somut kanıtlara ulaşabilirsiniz.

Galata Boşanma İçin Delil Toplama

Boşanma ve velayet davalarında elinizi güçlü deliller ile güçlendirerek dava seyrine etki edebilirsiniz. Bu süreçte iyi bir avukat yanında deneyimli bir özel dedektif, davadaki maddi ve manevi kazanımlarınızı artırmanıza yardımcı olur. Boşanma için delil toplama hizmeti sonucu size ulaştırılan tüm somut deliller, iddialarınızı destekleyerek davayı en hızlı sürede sonuçlandırmanıza katkı sağlar. Güvenilir hizmetlerimizle lehte ve aleyhte delil toplamak için bize ulaşın!

Galata Dedektiflik Ücretleri

Galata’da belirlenen dedektiflik ücretleri ekonomiktir. Müşteri memnuniyetine giden yolda kalite kadar fiyatın da önemini bilen ofisimiz, tüm dedektif tutanları memnun edecek fiyatlarla size destek olur. Galata dedektiflik bürosu farkı ile maddi ve manevi kazanımlarınızı korumak için bize ulaşın!

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU