Eş Takibi

Eş Takibi Dedektif

İhanet hiç kimsenin tahammül edemeyeceği bir konudur. Herşeyimizi feda ettiğimiz insan hakkındaki , bu kuşku elbette bizi mahveder. Gerçekleri öğrenmek HAKKINIZDIR…..


Eşler, çeşitli nedenlerden dolayı zaman zaman eşlerinin kendilerini aldattığını düşünüyor ya da en azından bundan şüphe duyuyor. Bu durumda ciddi aile ve psikolojik sorunlarla da mücadele etmek zorunda kalan kişiler, son çare olarak Eş takibi için büromuzun kapısını çalıyor.
Türkiye’de faaliyet gösteren Mega Dedektiflik şirketi , tüm Türkiye’ye dedektif hizmeti vererek hem boşanma davalarını kazanmalarını , hemde gerçekleri öğrenmelerini sağlıyor .  Aldatılma şüphesi taşıyanlar Mega Dedektif büromuzun kapısını çalıyor ve ardından da eş takibi süreci start almış oluyor.


genellikle evlilikte hak ve sorumlulukların ihlali ve sadakatsizlikten dolayı ortaya çıkan  güvensizliğin bir sonucu olarak ortaya çıkıyor.
Eş takib

,şüphe içinde olan tarafın şüphelendiği kişi hakkında talep etmesi sonucu, “dedektif” diye adlandırılan kişilerceyapılan gözlem ve takip çalışmasına verilen addır. 
Eşlerden birinin “acaba aldatılıyor muyum?” düşüncesine kapılmasından sonra kişi ilk önce eş takibini kendisi yapar. Bu süreçte eşinin, cep telefonunu karıştırmak, eve geliş saatlerini takip etmek, iş yerine ani baskınlar yapmak, şüpheci sorularla yapılan sorgu gibi şeylerle ilk eş takibi yapılır. Olayın boyutunun büyümesi üzerine ise profesyonel hizmetimize başvurulur

Dedektİf Takibi


konusunda oldukça profesyonel olan kişinin taleplerini aldıktan sonra kolları sıvar ve hedef kişiye yönelik eş takibini başlatır. Duruma göre planı yapılır ve hedef kişi adım adım takip edilir .
dedektiflerimizin kendi belirlediği yöntem ve stratejilerle yapılır. Eş takibi genellikle en az 2 kişiden oluşan ekip tarafından yapılır. Bu sayı daha fazla da olabilir. Takip edilecek kişinin eve den çıkış ve eve giriş saatlerine kadar takip sürer. aile mahremiyetini esas alınarak yapılır. Eş takibi yapılırken gizlilik en önemli kuraldır.
 fiziki, telefon dökümü, resim, video gibi kanıtlarla gizlilik esasına uygun şekilde yürütülür. takip sırasında elde edilen tüm kanıtlarlar müşteriye verilir. Bu arada, tüm bu veriler iş bittikten sonra ortadan kaldırılır. Çünkü ortada bir gizlilik vardır.
Eğer siz de bu şüpheye düştüyseniz hemen uzman dedektiflik büromuzun kapısını çalın. Böylece eğer ortada böyle bir şey yoksa içinizdeki şüphelerden kurtulur ve mutlu bir aile hayatına kavuşursunuz.
Eğer şüpheleriniz doğruysa, eş takibi sırasında toplanan deliller boşanma davasında elinizi kuvvetlendirecektir

Mega Dedektiflik 7/24 İletişim

Call Now Button