Eş Takibi Nedir?

Ülkemizde özel dedektif hizmetlerinin son dönemde oldukça yoğun bir şekilde kullanıldığı bilinmektedir. Özellikle Avrupa ve Amerika bölgelerinde yaygın bir şekilde kullanılan özel dedektiflerin, ülkemizde de son dönemlerde sıklıkla kullanıldığı bilinmektedir. Özel dedektifler, birçok konuda uzmanlıkları bulunan ve insanlara bu uzmanlıklar çerçevesinde yardımcı olarak, karşılaştıkları sorunları daha rahat bir şekilde atlatmaları için yardımcı olmaktadırlar.

Hatta günümüzde yaşanan problemler karşısında sundukları çözüm yöntemleri ile birçok konunun aydınlığa kavuşmasını sağlamaktadırlar. Özel dedektifler, birçok farklı konu ile ilgili olarak araştırma yapmakla birlikte son dönemde özellikle eş takibi konusunda yoğun talep olduğu bilinmektedir. Eş takibi, çiftlerden birisinin eşinden şüphelenmeye başlamasının ardından kullanılması tercih edilen hizmetlerden birisidir. Eşinin son dönemlerdeki davranışlarından ve konuşmalarından şüphelenmeye başlayan kişi, bu anlamda çeşitli araştırmalar yaparak eşinin kendisinden bir şey saklayıp saklamadı ile ilgili bilgi temini edebilmektedir. Bu konuda kendisi araştırma yapabileceği gibi aynı zamanda bu konularda çok sayıda hizmet vermiş olan özel dedektifler ile de çalışmayı tercih edebilir.

Eş takibi, özel Dedektifler için tipik bir takip hizmetidir. Bu hizmeti özel kılan şey ise kişinin eşini ya da partnerini takip ettirmek istemesidir. Buradaki asıl amaç, eşlerden birinin günlük hayat içerisinde eşinden herhangi bir şey saklayıp saklamadı ile ilgili bilgi elde etmektir. Bu bilgiyi elde edebilmek için ise özel dedektif, çeşitli araştırmalar yaparak bilgi elde etmeye çalışmaktadır.

Eş Takibi Nasıl Yapılır?

Bu durumda genellikle ilk olarak kişinin gün boyunca takibi sağlanmaktadır. Gün içerisinde daha önceden özel dedektifin elde ettiği sistematik bilgilere uyup uymadığı ile ilgili araştırmalar yapılmaktadır. Kişinin evden saat kaçta çıktığı, işe giderken uğradığı yerler ve işyerinden kaçta çıkıp eve geldiği gibi bilinen saat aralıkları üzerinden değerlendirmeler yapılmaktadır. Bu değerlendirmeler sırasında olağandışı herhangi bir şeyin görülmesi halinde bu durum belgelenerek, takip yaptıran kişiye sunulmaktadır.

Özel dedektif bu araştırma yaparken tam bir gizlilik içerisinde hareket ederek bilgi toplamaya amaçlar. Bu kapsamda bakıldığı zaman herhangi bir sorgulama işine girilmez. Yapılan tüm araştırmalar ya uzaktan takip şeklinde yapılmakta ya da kişinin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı aktiviteler takip edilmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU