Eşi takip ettirme nedeni aile birliğinin temellerinden sarsıldığı şüphesine dayanır. Eşinin davranışlarından, yaptıklarından, eve geç gelmesinden veya telefonu ile fazla zaman harcamasından şüphelenen herkes; özel dedektiflik büroları vasıtası ile eş takibi hizmeti alabilir. Yasal sınırlar dahilinde verildiğinde eşi takip ettirmek ve delil toplamak kanunlara göre uygundur. Evlilik birliğine olan inancına yönelik herhangi şüphe bulunması halinde eşinizin takip ettirilmesine yönelik profesyonel dedektifler ile çalışabilirsiniz.

Eş Takibi Nasıl Yapılır?

Eş takibini gerçekleştirmek için ilk adım, dedektiflik büroları ile iletişime geçmektir. Şüphelerinizi, nedenlerinizi ve eşinizin gün içi rutinini paylaşarak süreci başlatabilirsiniz. Adım adım eşinizi takip eden dedektifler, fotoğraf ve video kaydı ile rutin dışı gerçekleşen faaliyetleri kayıt altına alırlar. Eşinizin gün içinde yaptıkları hakkında bilgilendirme sunan dedektifler, hizmet sonunda hazırladıkları raporlar ile şüphelerinizde haklı olup olmadığınızı delilleri ile size ulaştırırlar. Özel dedektiflik büroları tarafından temin edilen ihanet, mal kaçırma ve haysiyet kırıcı davranışlarla ilgili delilleri açacağınız boşanma davalarında kullanabilirsiniz.

Eş Takibi Fiyatı En Uygun Nerede?

En uygun eş takip ücretleri Mega Dedektiflik bürosu ile sunulur. Hizmet başına en uygun fiyatta ücretlendirme yapan firmamız, üst düzey kalitesinden Türkiye’deki her mağdur eş adayının faydalanmasının önünü açar. Tüm dedektif tutanların yorumları Mega Dedektiflik için olumludur ve firmamızda dedektif fiyatları makuldür. Eş takibi dedektif ihtiyacınız için 7/24 bizi arayabilir, şüphelerinizi bizimle paylaşarak sürece start verebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU