Eş Takibi Hizmetinde Süreç Nasıl İşler?

Ülkemizde son dönemde eş takibi hizmetine olan talep giderek artış göstermiştir. Bu talebe olan ilginin artması aynı zamanda bu konuyla ilgili olarak insanların da çeşitli mevzuları merak etmesini sağlamıştır. Genel olarak bakıldığında insanların eş takibi ile ilgili neler yapıldığını merak ettikleri görülebilmektedir.

Özel dedektif tarafından sağlanan bu hizmette birçok farklı konu işlenmektedir. Bu sürece başlanabilmesi için ilk olarak bir kişinin özel dedektife gelerek eş takibi hizmetinden faydalanmak istediğini ifade etmesi gerekecektir. Bunun sonrasında özel dedektif, kişiye eşi ile ilgili detaylı sorular soracak, bir gün içerisinde yaptığı standart faaliyetleri öğrenmeye çalışacaktır. Bu standart faaliyetler, kişinin saat kaçta evden çıktığı, işe giderken nerelere uğraması gerektiği ya da iş yerinde kimlerle konuşup, eve kaçta döndüğü gibi konular üzerinden olacaktır.

Bununla ilgili genel bilgi edindikten sonra araştırma faaliyetine başlanacaktır. Özel dedektif eş takibi yaparken, tüm standart bilgileri değerlendirerek olası herhangi bir farklılığı anında farkedecektir. Takip edilen kişinin gün içerisinde farklı kişilerle görüşmesi ya da farklı bölgelerde bulunması durumunda özel dedektif, resim ya da video kaydı gibi alternatiflerle bu durumu belgelendirilmiş olacaktır. Tüm bu bilgiler çerçevesinde genel kanı ortaya çıkacağı için araştırma sonucunda toplanan bu belgeler, araştırmayı talep eden kişiye verilecektir.

Bu belgeleri inceleyerek eşinin aslında gün içinde neler yaptığını daha yakından öğrenen kişi bu konuyla ilgili olarak da kesin kararını vermiş olacaktır. Bu durumda özellikle eşinden son dönemlerde şüphe duymaya başlayan kişilerin faydalandığını ve bu şüpheleri bu yolla atlattığını söylememiz mümkündür. Yapılan bu araştırma neticesinde eğer herhangi bir olumsuz durum ortaya çıkmamışsa kişinin duyduğu şüphenin de boşuna olduğu anlaşılmış olacaktır. Aksi takdirde duyulan şüphelerin gerçeklik payın ortaya çıkması ve insanın bu anlamda karar alması da kolaylaşmış olacaktır. Eş takibi sonrasında kişin eşine karşı olan şüphesinde haksız olduğu ortaya çıkması halinde, büyük bir felaketten dönülebilecektir. Aksi takdirde kişi, eşine bu şüpheleri açabilir ve sorun büyüyerek ayrılma kararına varabilirlerdi.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU