Edirne Dedektiflik

EDİRNE DEDEKTİFLİK BÜROSU

Edirne dedektif bürosu hizmetleri çerçevesinde eş takibi, boşanma için delil toplama, evlilik öncesi araştırma, alacak takibi, adres tespit ve velayet davaları gibi durumlarda tecrübeli ekibimiz ile sizinleyiz. Edirne dedektiflik bürosu için hemen bizi arayın.

Edirne Dedektiflik

Edirne Detektiflik, özel hukuk sözleşmesi uyarınca ücret ödeyen kişinin talep ettiği bir alanda onun yararına bilgi toplayan kişilerin yaptığı meslek dalıdır. Dedektiflik bir araştırma mesleğidir. Dünya üzerinde dedektiflik denilince iki tür gelir. Birincisi kamu görevlisi olan polisler, ikincisi ise özel araştırma kuruluşlarıdır.Edirne dedektif Dünyada özel dedektiflik yasaları oturmuş ve kuralları benimsenmiştir. Ancak ülkemizde dedektiflik yasası bulunmamaktadır. Polislere ve jandarma görevlileri için ise

Edirne Dedektif

Edirne dedektif kelimesi kullanılmaz. Bu nedenle ülkemizde dedektif denildiğinde özel dedektifler anlaşılmalıdır. Özel dedektifler tamamen sözleşme kurallarına göre hareket ederler, sözleşmenin diğer tarafına karşı sorumludurlar, ücretlerini sözleşmenin diğer tarafı öder. Polislerin ya da jandarmaların sahip olduğu haklara sahip değillerdir.

Özel Dedektiflik

Özel dedektifler her alanda çalışma yaparlar. Konu ve yer sınırlamaları yoktur. Sonuca vardırması gereken araştırma için bağımsız çalışırlar. Kendilerine has kuralları ve bunları uygulama şekilleri vardır. Doğru ve zamanında karar verme konusunda maharetlidirler. İşbirliğine açıktırlar. İşlerine yarayacak hiçbir ayrıntıyı es geçmezler.Edirne dedektif Dürüst bir şekilde çalışırlar. Ellerindeki verileri analiz etme becerileri gelişmiştir. Gerekli bilgiyi toplamak için tanıklarla görüşürler, mağdurları dinlerler, fotoğraf çekerler ve takip ederler. Ellerindeki birçok bilgiyi bir araya getirip derleme yaparlar. Sistematik bir şekilde çalışırlar. Plansız hareket etmezler. Kendilerini gizlerler. Hata yaptıklarında onu düzeltecek ya da telafi edecek başka planları her zaman bulunur. Kriminoloji, sosyoloji, hukuk, ekonomi gibi birçok uzmanlık alanında yeteri kadar bilgi sahibi olmak zorundadırlar.

Edirne Dedektif

Edirne dedektif sadece bu alanla ilgilenen, kurumsallaşmasını tamamlamış firmalara yaptırılması gerekir. Çünkü dedektiflerin görevleri çok hassastır.. Deneyimsiz firmaların yapacağı hataların telafisi mümkün olmayabilir. Örneğin zamanında hazırlanmayan rapor yüzünden mahkemede dava kaybedilebilir, kayıp çocuk izi sürülemeyebilir, mali tablosu kötü olan bir firma ile bilmeden iş yapılabilir. Bu da hak kaybına yol açar. Başınız ağrımadan evrensel standartlarda eğitim almak istorsanız Edirne dedektif bürosuna başvurabilirsiniz.

Edirne Özel Dedektiflik Hizmetleri

Edirne dedektiflik hizmetleri Edirne merkez ile Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu ve Uzunköprü ilçelerinde hizmet verir. Ancak görev alanı bununla sınırlı değildir. Konum gözetilmeksizin her yerde araştırma yapılır. Edirne ilinde firmamıza olan itimat sonsuzdur. Bu bağlamda eş takibi, kayıp çocuk araştırması ve lisans ihlali başta olmak üzere birçok konuda Edirne ilinde yaptığımız çalışmalar başarı ile sonuçlanmıştır.

Eş Takibi

Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde

iLETiŞiM BiLGiLERi

MEGA DEDEKTiFLiK

Tel:05323271339

Tel:05345851808

HARİTA KONUMU