Dedektif ofisi açmak için şirket kurulum aşamalarının tamamlanması yeterlidir. Gerekli özel dedektif olma şartlarını sağlayan girişimcilerle faaliyete alınabilen dedektiflik büroları, kişisel ve kurumsal alanda profesyonel hizmet vermektedir. Dedektiflik bürosu nasıl açılır sorusunun yanıtı, şirket açılışı için paraleldir. Şahıs, limited veya anonim şirketi olarak özel dedektif ofisi açabilirsiniz.

Dedektiflik Bürosu Açma Şartları

Dedektif bürosu açma koşulları şu şekildedir:

  • Şirketin statüsünün belirlenmesi (şahıs, limited, anonim) belirlenmesi gerekir.
  • Statüye uygun şekilde şirket kurulumunun gerçekleştirilmesi gereklidir.
  • Mali müşavir veya muhasebeci aracılığı ile şirket kurulum aşamaları hakkında destek alabilirsiniz.

Dedektif Olmak İçin Hangi Bölüme Gidilir?

Dedektif olmak için bölüm zorunluluğu bulunmaz. Özel dedektif olmak isteyenler, herhangi bir lisans programını tamamlamaları halinde dedektif lisansı alma hakkı kazanırlar.

Dedektiflik Sertifikası Nasıl Alınır?

Dedektif lisansı almak için dedektiflik kurslarına katılım gösterilmesi ve kursun başarı ile tamamlanarak staj zorunluluğunun yerine getirilmesi gereklidir. Kursa katılım için en az lisans mezunu olması istenirken, sabıka kaydının temiz olması gereklidir. Bahsedildiği şekilde kursun tamamlanarak staj zorunluluğunun tamamlanması halinde, özel dedektiflik sertifikası alınarak mesleğe start verilebilir.

Özel Dedektif Arayanlar Nereye Başvurmalı?

Özel dedektif tutmak isteyenler Türkiye’nin en başarılı özel dedektif ofisine müracaat edebilir. Hızlı ve kesin sonuç garantili kurumsal ve bireysel özel dedektiflik hizmetlerinin adresi Mega Dedektiflik Bürosu, Türkiye’nin en iyi özel dedektif ofisidir. En uygun dedektiflik ücretleri ile hizmet veren ve dedektif tutanların yorumları arasında en çok önerilen büromuzla 7/24 iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU