Dedektifle çalışanların görüşleri doğru seçimlerde alınan hizmetten memnuniyeti gösterir. Yanlış seçimlerde ise özel dedektif şikayetleri ile ilgili sayısız kötü örnek arasına girilmesi kaçınılmazdır. En iyi dedektiflik şirketi ile çalışarak alınan hizmetten memnun kalınabilmesi için Mega Dedektiflik akla gelen ilk isimdir. Mega Dedektiflikten dedektif tutanların yorumları, verdiğimiz kaliteli hizmeti belgelemektedir. Güvenilir şirketten kaliteli, hesaplı ve üst düzey gizlilikte hizmet almak için hemen bizi arayabilirsiniz!

Özel Dedektif Ne İş Yapar?

Özel dedektifin işi gelen müşteri taleplerine yönelik araştırma hizmetleri verir. Resmi dedektif hizmetlerinden farklı olarak özel dedektifler, kişisel ve kurumsal taleplere karşılık verir. Suçlu yakalamak güvenlik görevlilerinin işidir. Özel dedektif ise şu görevleri üstlenir:

  • Şahıs takip ve araştırma
  • Bilgi ve delil toplama
  • Adres tespiti
  • Marka taklit ürün araştırma
  • Personel soruşturma

Dedektif Tutmak Suç Mu?

Dedektif tutmayı yasaklayan herhangi bir yasal düzenleme bulunmamaktadır. Verilen hizmetlerde kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliği yasalarının ihlal edilmemesi halinde, özel dedektif hizmetlerinden yararlanmak suç değildir.

Dedektif Kiralama Ücretleri Nedir?

Dedektif kiralama fiyatları verilen hizmet tipi ve firmaya göre farklı seyreder. Olumlu referansa sahip firmalara göz atıldığında, fiyatların diğer dedektiflik şirketlerine göre makul seviyelerde olduğu gözlenmektedir. Mega Dedektiflik, kalitesi ile müşterilerinden tam puan alırken; hesaplı dedektiflik ücretleri ile de memnuniyet kazanmaktadır. Kaliteli ve hesaplı dedektiflik hizmetlerinde dedektif tutanların yorumları içinde sıkça önerilen Mega Dedektiflikle çalışarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU