Dedektif büroları istihdam ettiği özel dedektif kadrosu ve sahip oldukları olanaklar ile şahıs ve kurumlara yönelik özel dedektiflik hizmetleri verir. Kanunlarca belirlenmiş dedektiflik bürosu açma şartları ile hizmet vermeyi sürdüren dedektif ofisleri, özel hayatın gizliliği ve kişisel verilen korunması kanunları uyarınca faaliyetlerini sürdürür.

Dedektif Ofisleri Ne İş Yapar?

Dedektiflik bürosunun işi kişi ve kurumlardan gelen araştırma ve yer tespit taleplerine yönelik hizmet vermektir. Polis dedektif görev tanımına girmeyen konularda, özel dedektiflik bürolarından dedektif kiralama ücretleri karşılığında profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Dedektif Fiyatları

Dedektif ücretleri büroların fiyatlandırma politikasına göre farklılık gösterir. Bazı bürolarda geçerli olan dedektif fiyatları, günlük olarak hesaplanır. Bu tip firmalardan alınan hizmette, sonuçlanma süresi boyunca geçen süre günlü ücret ile çarpılarak dedektiflik ücretleri hesaplanır. Kötü niyetli kişi veya ofislerin istismarına açık olan bu yaklaşım, sektörün genelinde tercih edilmez. Sektörde en sık tercih edilen ücretlendirme hizmet başına belirlenir. Dedektif ofislerinin her hizmet için belirlediği ücretler imzalanan sözleşmede belirtilir ve ek ücret talebinde bulunulmaz.

Dedektif Tutanların Yorumları

Dedektifle çalışanların görüşleri alınan hizmetten duyulan memnuniyeti ifade etmektedir. Doğru seçimde bulunan ofis müşterileri, hızlı ve kesin sonuç veren özel dedektiflik hizmetlerinden memnun kalmaktadırlar.

En İyi Dedektif Ofisi

En başarılı dedektif bürosu Mega Dedektiflik Bürosu’dur. Türkiye’nin her ilinde faaliyet gösteren Mega Dedektiflik, deneyimli kadrosu ve gelişmiş olanakları ile kesin bilgiye en kısa sürede oluşur. Dedektif ofisleri arasında uygun özel dedektiflik fiyatları ile de sıyrılmayı başaran firmamızın şeffaf, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerine güvenebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU