Dedektif tutmak resmi makamlardan hizmet alamadığınız konularda ihtiyacınız olan bilgi ve delile sahip olmanın tek yoludur. Bireysel çabalarınızla altından kalkamayacağınız konularda özel dedektiflik büroları ile çalışarak, taleplerinize karşılık bulabilirsiniz. Dedektif tutmak kanuna göre suç değildir. Doğru seçim ile dedektif nasıl tutulur sorusuna yanıt arıyorsanız, yolunuz Mega Dedektiflik ile kesişir. Dedektif tutanların yorumları ve önerileri 81 ilde faaliyet gösteren firmamızın kalitesini ortaya koyar. Dedektif kiralama gerektiren her özel ve ticari probleminizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dedektif Tutmak Suç Mu?

Dedektif kiralamak suç değildir. Türk Ceza Kanunu, özel dedektif tutmakla ilgili herhangi bir ceza öngörmez. Hukuki normlara uygun hizmet veren dedektiflik bürosu vasıtası ile özel dedektif kiralama hakkınızı kullanabilirsiniz.

Dedektif Ne İş Yapar?

Dedektifin işi talep ettiğiniz konularda profesyonel araştırma yürütmektedir. Merak ettiğiniz soruları yanıtlamak adına görev yapan özel dedektifler, istenen bilgileri elde etmek için takip ve resmi kayıtlardan yararlanır. Delil niteliği teşkil eden her detayı sizin adınıza kaydeden dedektifler, hukuki mücadelenizde de yanınızda olur. Hak ve menfaatlerinizi korumak için dedektiften hizmet alabilirsiniz.

Dedektif Kaça Tutulur?

Dedektif fiyatları firma özelinde değişir. Sektörde faaliyet gösteren en iyi firmalar, hizmet başına ücretlendirmeyi tercih eder. Hizmet başına 900 TL’den başlayan en uygun dedektif tutma fiyatları için Mega Dedektiflik Bürosu ile iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Dedektifi Nasıl Tutarım?

En iyi dedektif arayışınızda Mega Dedektiflik karşınıza çıkan ilk firmadır. Türkiye’nin en iyi özel dedektiflik firması olan Mega Dedektiflik, en uygun fiyatla kaliteli hizmet sunar. Verdiği her hizmette müşteri hassasiyetlerini ön planda tutan büromuz, 81 ilde hizmet verir. Dedektif nasıl tutulur diye merak ediyorsanız, aşağıdaki iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz:

  • Dedektif E-Posta: info@megadedektif.com
  • Dedektif Telefon Numarası: 0532 327 13 39
  • Dedektif WhatsApp: 0534 585 18 08

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU