Dedektİf Eş Takİbİ

Dedektİf Eş Takİbİ

Mega dedektif olarak, Dedektiflik bürosu ile, kayıp kişi bulma, eş takibi hizmeti, delil toplama gibi pek çok hizmeti sunuyoruz. Aldatma, şirketler için hukuki araştırma ve çocuk takibi gibi hukuksal sorunlarda kanunlara uyarak yanınızdayız.

Bilgi ve belge toplayan gerektiğinde bu belgeleri kolluk kuvvetlerine sunan eğitim almış profesyonel kişilere denir. Dedektifler kolluk kuvvetleri ile ortak çalışmalara katılırlar. Dedektifler kanunlara aykırı olan hiç bir işte bulunmazlar.

Özel Dedektiflikte Deneyim Çok Önemlidir

Özel dedektiflerle çalışmaya karar verdikten sonra ilk olarak dedektifin yapmış olduğu çalışmalar içerisinde hangi konuları araştırdığı ve bu konular üzerinde ne kadar başarılı sonuçlar elde ettiği göz önünde bulundurulmalıdır Dedektif Eş Takibi. Bu sayede en azından özel dedektifin araştırma yapılacak konu ile ilgili deneyimleri hakkında bilgi edinmiş olacaksınız. Ayrıca özel dedektifin kaç yıldır aktif bir şekilde çalıştığı ve genellikle hangi davalar üzerinde olumlu sonuç aldığı da önemli olan bir diğer husustur.

Özel Dedektiflerin Sahip Olması Gereken Hususlar

İnsanlığın var olduğu ilk günden beri merak duygusu var olmaya devam etmiştir. İnsanların bir şeyleri merak etmesi ya da bir şeylerle ilgili durumları anlamaya çalışması, aynı zamanda onları bir araştırma içgüdüsüyle donatmıştır.Dedektif Eş Takibi Bu durum tüm insanlarda olmakla birlikte her insanın araştırma yapma yetisi tam olarak gelişmemiştir diyebiliriz. Öyle ki insan ne kadar çok merak ederse etsin araştırma yapma imkanı bulamaya bilmektedir.

Dedektiflik


Durumun bu hale gelmesi ile birlikte bu alanda profesyonel hizmet veren insanların da varlığı oluşmaya başlamıştır. Özellikle araştırma yapma ve gizli kalmış gerçekleri ortaya çıkarma için faaliyet göstermeye başlayan özel dedektifler insanların merak ettiği konularla ilgili sonuçlar elde etmeye başlamıştır. Özel dedektif bu şekilde çalışmaya başladıktan sonra kendi merak ettiği olaylarla ilgili araştırma yapma imkanı bulamayan ya da nasıl araştırma yapılacağı ile ilgili kesin bilgileri olmayan kişiler, bu hizmetten faydalanabilmektedir.
Özel dedektif ile belirli bir konu üzerinde araştırma yapılması için anlaşma sağlamadan önce bazı konular üzerinde dikkatli davranmanız oldukça önemlidir. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

Özel Dedektif


1- Yasal izinlere sahip olmalıdır: Yapılan araştırma aynı zamanda tam olarak yasalara uygun bir şekilde yapılıyor olması gerekmektedir. Bununla birlikte özel dedektiflerin çalışmalarına devam ederken gerekli izin ve belgelere sahip olması zaruridir. Bu konuda herhangi ihmalin olması, aynı zamanda araştırmanın olumsuz sonuçlanmasına neden olacaktır.
2- Deneyimli olmalıdır: Anlaşma sağladığımız özel dedektif, herhangi bir konuyla ilgili araştırma yapma yetkisine sahip olmakla birlikte bazı konular üzerinde deneyimli olması da gerekmektedir. Özellikle araştırma gerektiren olaylarla ilgili yeterince deneyim elde etmiş olması, aynı zamanda araştırmanın da olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Bilişim Suçları Dedektifliği


3- Kişisel hak ve özgürlüklere dikkat etmelidir:Dedektif Eş Takibi , araştırma yaparken aynı zamanda takip ettiği ya da araştırdığı kişinin yasalarla korunmakta olan kişisel hak ve özgürlüklerine riayet etmek zorundadır. Bu hakları kişiye yasalar sağladığından dolayı aynı zamanda yasalarla koruma altına alınmıştır. Bu hususta herhangi bir ihmalin söz konusu olması halinde cezai yaptırım söz konusu olacağı için bu gibi durumlarla ilgili yeterince bilgiye sahip olmak zorundadır.
4- Sözleşme yapılarak çalışılmalıdır: Özel dedektifler ile ilk olarak sözlü anlaşma yapmalı sonrasında bu anlaşmayı metne dökerek karşılıklı olarak imzalamalısınız. Bu durum araştırma sonrasında ortaya çıkabilecek ihtilafları da ortadan kaldırma

Eş Takip Hizmeti

Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Evlilik Öncesi Araştırma

Evlilik yapmak istediğiniz kişi hakkında bilgiler edinmek istediğinizde sunulan evlilik öncesi araştırma detayından yararlanabilirsiniz. Evlenilecek olan kişinin kötü alışkanlıkları var mı, aile yapısı nasıl ve benzeri sorulara cevap aradığınızda dedektiflik büromuz size yardımcı olacaktır. Çalıştığı iş yeri, başarıları ve benzeri tüm durumlar size rapor olarak sunulur. Sizde bu sayede hayatınızı birleştireceğiniz kişi hakkında gerçekçi bilgiler edinebilirsiniz.

Şirket Ortak Araştırması

Bulunduğunuz sektör içerisinde işlerinizi büyütmek ve geliştirmek için ortak arayışınız olabilir. İlgili ortak hakkında tam bir bilgi donanımına sahip olmanız ticari hayatınıza katkı sağlayacaktır. İlgili finansal araştırma ve benzeri durumlar araştırılarak size bilgi olarak sunulur.

Boşanma Davaları

Boşanma durumunda gerekli kanıtların hazırlanması ve rapor olarak sunulması konusunda profesyonel hizmet içeriği ile destek sunan dedektiflik bürosu çalışanları bu aşamada size yardımcı oluyor. Sektör içerisinde sunduğumuz hizmet kalitesi lider konumda yer almamız sağlıklı sonuç almanıza neden olacaktır.

Adres Tespiti

En önemli konulardan biri olan bu hizmet içeriğinden günümüzde birçok kişi yararlanıyor. Bir türlü ulaşım sağlayamadığınız yakınlarınız, borçlu olan kişiler özel ekip hizmeti ile kısa sürede tespit edilebiliyor. Bu aşamada sizden toplanan bilgiler değerlendirilerek bir strateji oluşturuluyor. Kısa sürede ilgili bilgiler ışığında çalışma tamamlanıyor.

Kurumsal Dedektiflik Hizmetleri

Bireysel olarak yardımcı olan firmamız kurumsal olarak da şirketlere destekler sunuyor. Özellikle de şirket ve ortak araştırması, şirket davaları gibi konularda deneyimli kadrosu ile hızlı sonuç almanıza olanak sağlıyor. Personel araştırması da en çok tercih edilen hizmetler arasındadır. İlgili personelin kim olduğu ve hakkındaki tüm bilgiler raporlanarak şirketinize sunulur. Marka patent araştırması konusunda da destek alabilirsiniz.

Dedektiflik bürosu olarak teknolojik alt yapıya sahip olarak hizmet veriyoruz. Gerekli koşullar göz önünde bulundurularak detaylı hizmet almanıza olanak sağlıyor ve hizmet aldığını sürece yanınızda yer alıyoruz. Ayrıca sunduğumuz tüm hizmet içeriği yasal olarak verilmektedir. Bundan dolayı sorunsuz hizmet alarak aklınızdaki tüm sorulara kolaylıkla cevap bulabilirsiniz. Bunun için de özel müşteri temsilcilerimiz ile ön görüşme yapabilir ve detaylar hakkında bilgiler alabilirsiniz. 

Mega Dedektiflik Bürosu Olarak 7/24 Hizmet Veriyoruz…