Çiğli dedektiflik ofisi şahıs takip, araştırma ve delil toplama hizmetlerini üstlenir. Kişi, kurum ve kuruluşlardan gelen özel dedektiflik hizmetleri doğrultusunda harekete geçen ofisimiz; merak edilen sonuca en hızlı sürede ulaşır. Uygun dedektiflik ücretleri ve kaliteli hizmetleri ile İzmir’in en başarılı dedektifi ile 7/24 iletişim kurabilir, özel dedektif kiralayabilirsiniz.

Çiğli dedektiflik bürosu deneyimli kadrosu ve güçlü bağlantıları ile dedektif tutanların memnuniyetini kazanır. En iyi özel dedektiflik hizmetlerinin İzmir’deki adresi ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz. Bireysel ve kurumsal alanda uygun fiyatlarla hizmet veren İzmir dedektiflik Çiğli ofisimiz, güvenilir ve yüksek kalitede hizmet verir. Hakkında istihbarat toplamanız gereken konularda hemen bizi arayarak profesyonel desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Çiğli’de Dedektif Tutmak Suç Mu?

Çiğli ofisimiz güvenilir ve yasalara uygun hizmet verir. Her dedektiflik bürosu açma şartları tarafımızca tamamlanmış ve tüm kadromuz, özel dedektif lisansına sahip bireylerden seçilmiştir. Bizimle çalışarak kanuna uygun şekilde gerekli delillere ulaşabilirsiniz.

Çiğli Dedektiflik Bürosu

Çiğli’de Dedektiflik Ücretleri Nedir?

Çiğli’de özel dedektiflik ücretleri 900 TL’den başlar. Rakiplerine göre uygun fiyatta hizmet veren ve sonuca en hızlı şekilde ulaşan büromuzu hemen arayın, dedektif tutarak sorunlarınızın çözüm yoluna ulaşın!

Çiğli Evlilik Öncesi Araştırma

Doğru bir evlilik kararı alabilmek için ihtiyacınız olan veriye Çiğli evlilik öncesi araştırma hizmeti ile ulaşabilirsiniz. Saha ve ofis personelimizin paralel yürüttüğü araştırma süreci, alacağınız kararı şekillendirmeniz için gereken her bilgiye sahip olmanızı sağlar. Eş adayının geçmişi, suç kaydı, ailesi, arkadaşları ve alışkanlıkları detaylı bir şekilde araştırılır. En iyi özel dedektiflik hizmetlerinin adresi olan Çiğli dedektiflik bürosu ile 7/24 iletişime geçerek, kendiniz ve aileniz için doğru kararı verme becerisi kazandıracak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU