Çekmeköy Dedektif

Sizleri zor durumdan alıkoymak, aklınızı karıştıran her durum ve noktada size ışık tutmak için varız. Konu her neyse size doğru ve dürüst bir biçimde bilgi paylaşımında bulunarak aklınıza yer eden şüpheli düşüncelerinizden kurtulmanızda en büyük desteği sizlere vermektedir.

Zaman zaman herkesin her koşulda aklına takılan ve işin içinden çıkamadığı durumlar söz konusu olmaktadır.

Bu durumlar belirsizlik ile eş değer olduğu için ardından şüpheyi de yanı sıra getirir. Siz devamlı konu üstünde düşünmeye başlayarak bütün gününüz kuruntu ve takıntı yaparak geçer bu durum zaman geçtikçe daha çok yoğunlaşır. Psikolojik olarak da sizi etkiler her gününüzün kötü geçmesine neden olur.

Çekmeköy dedektif olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamak bir yana çözüme kavuşmasını arzu ettiğiniz her bilgi.  Nokta da sizlere konu üstünde en ince ayrıntısına kadar araştırma yaparak şüpheci tavırlardan sizi kurtarıp bilgi sahibi yapar. Profesyonel ekibimiz ve bu işe gönül veren çalışma arkadaşlarımız ile nitelikli hizmet güvencesi. Gizlilik politikası prensibini belirleyip işin ciddiyetinin farkında olarak araştırma ve çalışmalar yapılmaktadır.

Çalışma prensiplerimizin en önemlisi sonuç odaklı çalışmaktadır. Konunun aslını, konu ile ilgili olarak öğrenilmesi gerekli olan bütün bilgileri öğrenerek, sorguladığınız bütün soruların cevabını bulabilirsiniz. Detaylı bir biçimde bilgi sahibi olup tarafınıza ulaştırmaktadır. Profesyonel elemanlarımız işi ile ilgili olarak gereken bütün eğitimlerini tamamlamış, işe ile ilgili bilgi ve tecrübeleri tamdır.

Çekmeköy Dedektif

Dedektiflik Bürosu  Hizmet Alanları 

Çekmeköy dedektif firmamızın geniş bir hizmet alanı olmakla beraber hizmet almayı arzu ettiğiniz her durum ve koşulda sizlere en iyi hizmet ve desteği vermektedir. Öncelik olarak hangi durum ve konu da bilgi sahibi olmaya karar vermeniz gerekiyor. Buna karar verdiğiniz zaman artık işiniz daha kolay olmakla beraber geri kalan için firmamızdan bilgi edinebilirsiniz. Firmamızın dedektiflik hizmetleri şu biçimdedir;

Çekmeköy Eş takibi

Genel olarak dedektiflik hizmeti açısından en çok rağbet gören hizmet eş takibi hizmetidir. Zaman zaman karşı tarafa olan güven çevresel sorunlardan kaynaklı, karşı tarafın hareketlerinden dolayı sorun yaşanmaktadır. Böyle bir durumda şüpheye düşme oranı bir hayli fazladır. Dedektif hizmetleri karşı tarafa takip edildiğini hissettirmeden eşinizi takip eder ve kurguladığınız düşüncelerden yanılıp yanılmadığınız belgeler ile size ulaştırmaktadırlar. Bu belgeler mahkeme üstünde delil olarak da kullanılabilmesinden dolayı size fayda sağlar.

Evlilik Öncesi Şahıs Araştırması

Evlilikler en önemli ve hayatınızın her noktasını derinden etkileyecek olan bir durumdur. Bu yüzden karar verilmesi zor, üstünde muhakkak düşünülmesi gerekir. Geçmişte neler yaptığını, ailesi ile uyumunu, ailesinin durumunu ve yaşantısını doğru bir biçimde öğrenip karar verebilirsiniz. Bu durum size fayda sağlar.

Böcek Ve Gizli Kamera: Gerek firmanızda gerekse evinizde çalışanlarınız varsa ve güven unsurunu ilk planda tutuyorsanız ileride olabilecek sorunlara karşı kendinizi güven altına alabilirsiniz.

Boşanma Ve Delil Toplama: Boşanma davası süreçlerinizin daha kolay geçmesi açısından karşı tarafın suç ihlal edecek davranışları varsa bu davranışları delil olarak mahkemeye rahatlıkla sunabilirsiniz. Borçlu tespiti, çocuk kaybı, adres tespiti, firma araştırması, öğrenci takibi gibi pek çok konu üstünden sizlere hizmet verilmektedir.

Çekmeköy Dedektiflik Hizmetleri 

7/24 arzu ettiğiniz zaman dilimi içerisinde arzu ettiğiniz her soruyu sorarak net cevaplar almanız mümkündür. Kendi kendinize kurguladığınız düşünceler artık bütünüyle hayatınızdan giderek. Belirsizlikten kurtularak gerçek bilgi ve belgeler ile doğruları öğrenebilirsiniz. Dilerseniz firmamız üstünden bu hizmeti alabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU