Çankırı Dedektif

Çankırı Dedektif hizmeti ülkemizin pek çok ilinde hizmet vermekte olduğu gibi Çankırı ilinde de siz kıymetli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyor.

Dedektiflik hizmetini alabileceğiniz en güvenilir firmalar arasında ilk sırada yer almaktayız. En nitelikli ve doğru bilgilere ulaşmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Dedektiflik hizmetini alanında uzman ve uzman kadromuzla yürütüyoruz.

Vermiş olduğumuz hizmetlerin içerisinde, eşler arası yaşanan sorunlarda eşlerin takibi, evlilik öncesi evlenilecek kişi hakkında detaylı araştırma, ev ve iş yerlerinizde böcek ve gizli kamera tespitleri, adres ve ikametgah tespitleri, boşanma davalarında eşlerin araştırılması, hukuksal danışmanlık ve araştırmalar gibi pek çok hizmette siz kıymetli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Çankırı Dedektif Bürosu Hizmetleri

Günümüzde dedektiflik televizyonda dizi ve filmlerden görüldüğü üzere öğrenilen bilgiler ve fikirlerden ibarettir. Fakat gerçekte dedektiflik daha ayrı bir iş dalıdır ve daha profesyonel şekilde yapılır. Dedektif, bir konu ile alakalı ortaya çıkarılması ve istenilen bütün bilgilere ulaşan konuyla ilgili ayrıntılı ve derin incelemelerde bulunarak, edindiği bilgiyi yasal mecraların öngördüğü biçimde raporlayarak kullanıma uygun hale getirme görevinde bulunan uzman kişidir.

Dedektiflik görevi gerçeklere ulaşma, gerçekleri ortaya çıkarma, bilinmeyenleri ortaya çıkarma, aksini ispatlamak gibi uygulamaları bünyelerinde barındırır. Dünya’da dedektiflik yasal bir meslek olarak yer alır. Devletin kamu kuruluşları ve emniyet teşkilatları dahil pek çok kurumda görev yapan meslek grupları içerisinde yer alır. Türkiye’de yasal bir düzenleme bulunmadığı için dolayı, özel dedektiflik olarak bu meslek grubu bulunur. Dedektiflik hizmeti özellikle son senelerde talep gören meslek grupları içerisinde yer alır.

Gerçek ve doğru bilgilere en kısa bir süre içinde ulaşmak isteyen kişilerin başvuru yaptığı ilk meslek grupları içerisinde yer alır. Firmamız verdiği dedektiflik hizmetlerinde daima doğru ve güvenilir bilgiler ile hizmet sunmaktadır. Çankırı dedektif olarak daima doğru bilgiler ile yanınızdayız.

Çankırı Dedektif

Özel Dedektif Çankırı

Çankırı özel dedektif işlemleri çağımızda yoğun bir biçimde kullanılacak olan ve talep edilen, hizmetler arasında yer almakta.

  1. Eş ve öğrenci takipleri
  2. Borçlu takipleri
  3. Evlilik öncesi araştırma işlemleri
  4. Personel araştırma işlemleri
  5. Boşanma ve velayet davaları için gereken araştırmalar
  6. Adres tespiti
  7. Kayıp şahıs araştırmaları
  8. Bilişim suçlarıyla mücadele
  9. Kurumsal sahtecilik araştırmaları
  10. Gizli müşteri araştırmaları

gibi pek çok konu da hizmet piyasasının içinde yer almaktayız.

Vermiş olduğumuz bütün hizmetlerimizde birincil önceliğimiz müşteri gizliliği ve esası, sizlerin ve firmamıza güvenmesi ve yapılan araştırmanın sağlığı bakımından son derece önemlidir.

Bu sebeple müşterilerimizin kimliklerinin gizli kalması kuralına uyarak hizmet veriyoruz. Müşterilerimize ait olan bilgiler kesinlikle başka kişiler ile paylaşılmamakta ve bu konunun ciddiyetini anlamanız için protokolümüz de yer vermekteyiz. Çankırı özel dedektiflik uygulamalarımızı çok büyük bir titizlik ve titizlikle yapıyoruz.

Dedektiflik Bürosu Hizmetlerimiz

Çankırı dedektiflik bürosu olarak verdiğimiz hizmetlerin ilk önceliği daima müşterilerimizin fayda ve çıkarlarını korumak üzere kurulmuştur. Özel dedektiflik büromuz, son dönemde yaptığı başarılı uygulamalar ile adında sıkça bahsedilen firmalar içerisinde yer alır.

Birçok farklı alan ve uygulamalarda çalışma yürütmekte ve profesyonel kadromuz ile siz kıymetli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Birlikte çalışmak arzu ettiğiniz özel dedektiflik bürosunun daha önce araştırmasını yaparak, vergi levhası, dedektiflik bürosu geçmişi, referansları, protokol ve fatura gibi kadar pek çok konuyla ilgili detaylı inceleme ve araştırma yapılmalıdır.

Daha önce hizmet almış olan kişilerin yorum ve görüşleri firmalar hakkında detaylı bilgiye ulaşmanıza yardım eder. Siz kıymetli müşterilerimizde firmamız hakkında detaylı araştırma yaparak firmamızın güvenirliğinden emin olabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU