Böcek Tespiti

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanların kullandıkları aletlerde de değişimler yaşanmıştır. Özellikle iletişim kurma ya da herhangi birisi ile ilgili bilgi alma noktasında oldukça farklı cihazların kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu cihazlar iletişimi kolaylaştırırken aynı zamanda kötü niyetli kişilerin sizinle ilgili olan bilgileri elde etmek için de kullanıldığını bilmeniz gerekmektedir.

Bu noktada “böcek” olarak tabir edilen çeşitli dinleme cihazları oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle önemli mevkilerde olan, önemli kişiler ile görüşen ya da önemli kararların alındığı merkezler gibi birçok yerde böcek kullanılabilmektedir. Bununla birlikte daha küçük çaplı dinlemeler içinde böcek kullanımının yapıldığını söyleyebiliriz. Bazı durumlarda kişi iş yerindeki patronunu dinlemek için böcek kullanabilirken, eşinin kendi ile ilgili olan düşüncelerini daha net bir şekilde öğrenmek isteyen kişiler için de bir tercih sebebi olabilmektedir.

Bu noktada bulunduğunuz ortamda “böcek” şeklinde tabir edilen dinleme cihazlarının olduğundan şüphe ediyorsanız, mutlaka bu alanda uzmanlaşmış olan birisinden yardım almalısınız. Bu konuyla ilgili olarak size hizmet verecek olan özel dedektif, şüphelendiğiniz alanlarda araştırmalar yaparak böcek bulunup bulunmadığını tespit edebilecektir. Bu tespitin yapılmasının ardından gerekli tüm işlemler yapılarak bir daha bu tür durumlarla karşılaşmamanız için gerekli tedbirler alınmış olacaktır.

Bu tür dinleme cihazları, çok ufak ve ilk bakışta gözle görülmeyecek kadar küçük oldukları için bu alanda uzman olmayan kişiler tarafından bulunması da mümkün olmayacaktır. Kendi başınıza bulmanız ya da nerede olduğunuz tespit etmeniz mümkün değildir. Kalem ucu, kravat iğnesi, küçük objeler ya da yüzük gibi takılar üzerinde bile bulunabilecek böceklerin tespit edilebilmesi için, mutlaka bu alanda daha önceden defalarca çalışmış olmak ve bu konuda yeterinde aktif olmak gerekmektedir.

Kendi başınıza yapacağınız araştırmada belki defalara kontrol ettiğiniz yerlerden hatta kendi üzerinizden bile böcek çıkması mümkündür. Bu tür araştırmaların ciddi boyutlarda olduğunu unutmamalısınız. Öyle ki size ait olan çok önemli bilgileri başkasının kolaylıkla öğrenebilmesi bu sayede mümkün olacaktır. Bundan dolayı bulunduğunuz alanda çok önemli kararlar alınıyorsa ya da önemli bilgiler bulunuyorsa belirli periyotlarla böcek tespit çalışması yaptırmanız önerilmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU