Avcılar Dedektiflik Bürosu

Mega dedektif olarak, Avcılar da hizmet veren dedektiflik büromuz, Dedektiflik bürosu Avcılar olarak bir çok alanda müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam etmekteyiz.

Şahsi istekler doğrultusunda boşanma sürecinde olan kişilerin istediği araştırmaları fotoğrafı dayanakları kaynak gösterip gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte yaptığımız araştırmaların esas niteliği boşanma sürecinde olan kişilerin adaletli bir sonuca ulaşmasıdır.

Yine kişisel araştırma taleplerinde bizden beklenenleri fotoğrafı dayanaklar ile sonuçlandırıyoruz.

Avcılar Dedektif Son dönemlerin araştırma alternatifleri arasında dedektiflik hizmetleri en sık tercih edilen çalışmalardan biridir. Dedektif kavramı ise yalnızca eşler arasında ortaya çıkarılan ayrıntılar ve bilgiler olarak algılansa da esasında alanı bir hayli geniş bir sahadadır. Şahsi araştırmalar, kurumların talep ettiği araştırmalar gibi bir çok alanda dedektiflik hizmetleri sunulmaktadır. Dedektiflik hizmetleri alanında bir çok çalışma yapıldığı i için fotoğrafı kurumlar, şahıslar gibi bir çok tercih alanı da söz konusu olmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar Nelerdir?

Müracaat taleplerini değerlendirerek en kaliteli hizmeti siz müşterilerimize sunmakla yükümlü olduğumuzun bilincindeyiz. Avcılar Dedektif hizmeti alanında da bir hayli iddialı bir çalışma prensibi benimsemekte olduğumuz için bir çok alanda yasal çizgiler çerçevesinde hizmet sunan bir kuruluş olarak çalışıyoruz. Amacımız bizi seçen müşterilerimize en doğru hizmeti, realist belgeler ile sunarak sonuçlandırmaktır. Vermiş olduğumuz dedektiflik hizmetleri alanında yaptığımız araştırmaları realist verilere dayanarak yapmaktayız. Bu süreç içerisinde siz tercih eden müşterilerimizi yasal anlamda. Zarara uğratmadan kurallar çerçevesinde dedektiflik hizmetlerini tamamlamaktayız.

Avcılar Dedektif Bürosu


Eş takibi sürecinde yine bir hayli dikkatli olduğumuz alan ise yasal konulara dikkat ederek çalışmaları yürütüyor olmamızdır. Eşler arasında var olan şüphelerin açıklığa kavuşması boşanma sürecinde en önemli delilleri oluşturmaktadır.

Evlilik kurumunun en önemli bağı sadakat ilkesi olduğu için, bu süreçte sadık kalma hususunuz zarar görmesi ise en önemli ayrıntılardan birisidir. Bu bağlamda bizden istenen talepleri yerinde araştırarak doğru belgeler ile ortaya koyuyoruz. Kurumumuz olarak çalışmalarımızı gerçek belgelere dayandırarak gerçekleştirmekteyiz. Avcılar Dedektif  bürosu olarak ilkelerimiz doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Avcılar Dedektif

İş Sahalarında Yürütülen Tahkikatların Yapılması İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz

Avcılar Dedektif bürosu verdiği bütün hizmetlerde önceliğini gerçek bilgilere dayandırarak tamamlamaktadır. İş sahalarında gerek yasal süreçlerin tamamlanması aşamasında yapılan çalışmaları, gerek ise çalışanların yöneticilik. Mertebesine atanması aşamasında gözlem yürütme çalışmalarını tamamlamaktadır. Özellikle iş sahalarında personelin bir üst aşamaya yükselmesi bir hayli önem teşkil eden bir detaydır.

Şirketler bu süreçte personel ile alakalı araştırma talebi etmektedir. Bu talepleri en realist araştırma yöntemlerimiz ile müşterilerimize ulaştırmaktayız. Bu aşamada önemli bir detay ise şirketlerin çalışanları hakkında rakip firma bağlantısı olup olmadığını bilme talebidir. Bu ve bu gibi ayrıntıları en ince detayı ile talep eden firmalarla paylaşmaktayız.

Kişisel Araştırma Taleplerinizi Kurallar Dahilinde Size Sunmaktayız

Kişiler yaşam rutini içerisinde haklı oldukları konularda talepkar tavırlar içerisinde bulunmaktadırlar. Bu sebeple bizler de yasal süreci tamamlayacak olan tüm delilleri beklentiler doğrultusunda. Kurallara uygun bir biçimde tamamlamaktayız. Avcılar Dedektif Bir diğer önemli detay ise sigorta üzerine yapılan işlemlerde şirketlerin zarara uğramaması için bizden istenen belgeleri firma adına tamamlamaktır. Yine ekonomi sektöründe genelde bizden istenen araştırma çalışması ise; piyasa içine sunulmakta olan ürünlerin kalite araştırmasıdır.

Müşterilerimizi suçlu duruma sokacak her çeşit araştırma yönteminden kaçınmaktayız. Araştırma alanımızı geniş tutarak müşterilerimizin her çeşit bilgi talebini en doğru yöntemlerle karşılamaktayız. Çalışma sahasında görevli olan dedektiflerimiz alanlarında profesyonel, çalışmalar konusunda deneyim edinmiş kişilerden oluşan ekiplerimizdir. Talep ettiğiniz araştırmaları zamanında ve kaliteli belgelere dayandırarak sizlere sunmak öncelikli görevimizdir.

Araştırma sürecinde kesinlikle suç teşkil edecek durumlardan kaçınmaktayız. Amacımız adalet ararken müşterilerimizi kesinlikle zor duruma düşürmemektir. Araştırma sürecinde yasal olmayan işlemlerle bilgi edinmeye çalışmak konusundan kesin ve doğru yöntemlerle elde edilmiş deliller sunabilmekteyiz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU