Ataşehir Dedektiflik Bürosu

Mega dedektif olarak, Ataşehir Dedektiflik bürosu ile, kayıp kişi bulma, eş takibi hizmeti, delil toplama gibi pek çok hizmeti sunuyoruz. Aldatma, şirketler için hukuki araştırma ve çocuk takibi gibi hukuksal sorunlarda kanunlara uyarak yanınızdayız.

Bilgi ve belge toplayan gerektiğinde bu belgeleri kolluk kuvvetlerine sunan eğitim almış profesyonel kişilere denir. Dedektifler kolluk kuvvetleri ile ortak çalışmalara katılırlar. Dedektifler kanunlara aykırı olan hiç bir işte bulunmazlar.

Dedektiflik çok uzun senelerden beri var olan bir alandır. Dedektifliğin temel amacı bulunamayan ve yok edilen delilleri ve insanları bularak kolluk kuvvetlerinin işini kolaylaştırmaktır. Dedektifler müşterilerinin taleplerini karşılamak için kesin sonuca ulaşacak araştırmalar yapar.

Ataşehir Dedektiflik Bürosu Hizmetlerimiz

Özel bir dedektif gizli, disiplinli ve sonuç odaklı olarak çalışır. Ataşehir dedektif ve özel dedektiflik büroları dedektiflik hizmetinde disiplinli ve başarılı sonuçları ile bilinmektedir.

Dedektif Olmanın Esasları Nelerdir?

Dedektiflik herkesin yapabileceği bir iş değildir. Dedektif olabilmek için bazı kriterleri bulundurmanız gerekir. Dedektif olabilmek için gereken kriterler;

  1. Dedektif olmak için saha çalışmalarında başarılı olabilmek için ortam farkında yüksek olan bir kişiliğin muhtemel gerekir.
  2. Dedektiflik araştırmalarında sonuca varabilmek için kullanılması gerekli olan her çeşit teknik alet ve bilgiye sahip olmak önemlidir.
  3. Dedektif olacak kişi bilgi mahrumiyetini bilen, sabırlı ve ileri görüşlü olmalıdır.
  4. Dedektif olabilmek için gerekli bölümlerden mezun olmak yetersizdir. Dedektif olabilmek için alınmış olan eğitimleri saha çalışmalarında başarılı bir biçimde pratikte gösterebilir.
  5. Çözülmesi gerekli olan bir olayda kusursuz ve hata payı olmadan sistemli bir çalışma yapabilme yeteneğinin olması oldukça önemli olan bir durumdur.
  6. Dedektif olmak uzun ve esnek mesai saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilmeyi gerektirir.
Ataşehir Dedektif

Özel dedektif olabilmek için ilgili bölümlerden mezun olan kişiler aldıkları eğitimleri karakteristik fonksiyonları ile birleştirebilmelidir. Ataşehir dedektiflik bürosu bünyesinde çalışan profesyonel dedektifler iyi eğitim almış ve aldıkları eğitimi saha çalışmalarında başarılı bir biçimde kullanabilen kalifiyeli dedektiftir.

Ataşehir Özel Dedektiflik Hizmetleri Nelerdir?

Özel dedektiflik büroları müşterilerinin isteklerine yönelik çalışmalar yapan ve müşterilerine kesin bir çözüm yolu sunabilen bürolardır. Özel dedektiflik bürolarının müşterilerine sunduğu hizmetle, kayıp kişiyi bulma, adres ve borçlu tespiti yapma, gerektiğinde teknik ve sanal takipte bulunma, dolandırıcılık ve sahte marka araştırmacılığı, kurumsal firma araştırmacılığı. Gerektiğinde hukuk danışmanlığı verme, evlilik öncesi eş araştırması, boşanma davalarında eş takibi ve delil toplama, çocuk takibi, tehdit ve şantaj durumlarında destek olma, mal varlığı ve itibar desteği sağlama.

Takibe bağlı gizli kamera ve dinleme cihazı araştırması gibi müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan her çeşit dedektiflik hizmetini vermektedir. Ataşehir özel dedektif hizmetleri dedektiflik hizmetlerinin hepsini müşterilerine sunuyor. Ataşehir dedektiflik bürosu müşterilerinin problemlerini çözebilmek için her çeşit araştırma ve hizmet faktörüne sahiptir.

Dedektiflik Bürolarının Yetkileri Nelerdir?

Dedektiflik büroları kanunlara bağlı şekilde çalışan hukuksal ve gerekli sertifika ve belgelere sahip olan kurumlardır. Dedektiflik büroları bir olayın çözülebilmesi için yapabileceği her çeşit işlemi yapmadan önce gerekli kurumlardan izin alarak çalışır.

Dedektiflik büroları sorun çözebilmek için gerektiğinde polisler ile ortak bir çalışma yürütebilir. Çözülmesi gerekli olan büyük ve geniş çaplı olaylarda dedektiflik bürosu gerekirse global alanda çalışmalar gerçekleştirebilir.

Dedektiflik bürolarının yurtiçinde ve yurtdışında çalışmalar yürütmeye yetkileri vardır. Özel dedektiflik büroları müşterilerinin isteklerine göre gerekli kanun makamlarından izin belgelerini alarak çalışmalar yürütür.

Kanuna uygun olan ve çözülmesi gerekli olan her çeşit olayda dedektiflik bürolarının geniş yetkiler kullanmaya izinleri vardır. Dedektif hizmetleri ellerinde olan tüm yetkilerini kullanarak müşterilerinin sorunlarına kısa zamanda çözüm bulur.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU