Aşiyan dedektiflik ofisi gizlilik odaklı araştırma hizmetleri ile sizi kesin bilgi ile buluşturur. Uygun fiyat garantisi ile tüm Türkiye’nin yakından tanığı Mega Dedektif kalitesi, sizlere takip ve araştırma hizmetleri ile buluşturuyor. İstanbul’da özel dedektif arayanlar Aşiyan ofisimizle 7/24 irtibat kurarak kaliteli ve şeffaf hizmetlerimizden yararlanabilir.

Aşiyan dedektiflik bürosu şeffaf ve yenilikçi hizmet anlayışı ile tüm dedektif tutanların hayran kaldığı hizmet kalitesine ulaşmayı başardı! Sektörün en çok aranan isimleri ile çalışma şansı yakaladığınız İstanbul dedektiflik Aşiyan ofisimizde, kişisel ve kurumsal alanda aradığınız profesyonel desteğe ulaşabilirsiniz. Beşiktaş dedektif arayanlar hemen bize ulaşarak sektörün en deneyimli isimleri ile araştırmalarını sürdürebilir!

Aşiyan’da Özel Dedektif Ne İş Yapar?

Aşiyan’da özel dedektif; kişi, kurum ve kuruluşlarca iletilen araştırma talepleri doğrultusunda bilgi ve delil toplar. Topladığı her bilgiyi somut delillere dayandıran dedektifin işi, müşterisine kesin ve güvenilir veriler sağlamaktır. Mega Dedektif tecrübesinden yararlanarak hizmetlerini çeşitlendiren Aşiyan ofisimizle bilgiye olan ihtiyacınızı şu talepler ile iletebilirsiniz:

  • Eş takibi
  • Evlilik öncesi araştırma
  • Öğrenci takibi
  • Kayıp kişi araştırması
  • Adres tespiti
  • Boşanma için delil toplama
  • Alacak ve haciz takibi
  • Marka dedektifliği
  • Şirket araştırması
  • Personel araştırması
Aşiyan Dedektiflik Bürosu

Aşiyan Eş Takibi

Sevgiliniz, eşiniz ya da nişanlınız tarafından aldatıldığınızı düşünüyorsanız gerçekleri öğrenmek ve ortaya çıkarmak için eş takibi hizmeti alabilirsiniz. Aşiyan dedektiflik bürosu, en tecrübeli isimlerini görevlendirdiği takip hizmetinden en kısa sürede başarılı netice alır. Somut deliller ile aldatılma eylemini ortaya çıkartan ofisimiz, İstanbul’un en iyisidir. Eş takibi dedektif hizmeti ile aldatılıyor muyum sorusuna kesin yanıt bulabilir, toplanan hukuki geçerliliğe sahip somut deliller ile aldatma eylemini ispatlayabilirsiniz.

Aşiyan Öğrenci Takibi

Uzakta okuyan çocuğunuzun güvenliğinden endişe ediyor ve eğitim hayatı boyunca yanlış yollara sapmasından endişe ediyorsanız dedektif tutabilirsiniz. Öğrenci takibi hizmeti ile izlenen çocuğunuzla ilgili anlık bilgi alabilirsiniz. Çocuğunuzun kimlerle gezdiği, nerelerde vakit geçirdiği ve boş vakitlerinde neler yaptığı ile ilgili tüm ayrıntılı bilgilere ulaşmak için bizi arayın!

Aşiyan Özel Dedektif Fiyatı

Aşiyan ofisimiz, yenilikçi hizmetlerini hesaplı fiyatlarla size ulaştırır. En uygun özel dedektif fiyatı ile bizimle çalışabilirsiniz. Hemen sonuç garantili hizmetler için hemen Aşiyan dedektiflik bürosu ile irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU