Artvin Dedektif

Artvin dedektif: Özel dedektifler; fotoğrafı bir görevlendirme olmaksızın, istek doğrultusunda çeşitli alanlarda bilgi araştırması yapıp bunları raporlamayı meslek edinen kişilerdir.

Özel dedektifler kendilerini görevlendiren kişinin veya kurumun isteği istikametinde hareket ederler. Yakalama, soruşturma veya ceza verme gibi yetkileri yoktur.

Günümüzde çoğu zaman eşlerin birbirlerine yönelik talepleri artmıştır. Dedektiflerin araştırma konuları sınırsız olduğu için kendinin ya da ekibinin de pek çok konu da profesyonel olması gerekiyor.

Özel dedektifler kişisel hakları ihlal etmeden görevlerini yerine getirmelidir. Sabırla ve dikkatle görevine yoğunlaşır. Pratik zekâsını da ortaya koyarak istenen araştırmayı en kısa bir süre içinde bitirmeyi amaçlar. Dedektiflik piyasasında deneyimi ve yeterli donanımı olmayan kişilerden hizmet talep edilmesi hem zaman hem de para kaybıdır. Artvin ilinde karşılaştığınız bir problemi çözmek için uzman bir yardım ihtiyacınız varsa Artvin dedektiflik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Artvin Dedektiflik Bürosu

Artvin dedektiflik hizmeti denilince ilk akla gelen şirket olarak hizmetinizdeyiz. Dedektiflik kuruluşumuz uzun senelerden beri faaliyette olup, ülke içinde en önde gelen firmalardandır. Günümüze kadar bizden yardım talep eden pek çok kuruluş ve şahsa en iyi biçimde destek sağlanmıştır. Gerektiğinde ülke sınırları dışında da saha çalışması yapılmıştır. Verilen görevleri çok büyük bir özveri ile yerine getirirken tecrübemiz artmıştır. Dedektiflik hizmetleri veren firmalar arasında en önlerde gelen kuruluşumuz Artvin ilinde de hizmetinizdedir.
Artvin Merkez ile Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Burgul, Şavşat ve Yusufeli ilçelerinden gelecek talepleri en iyi biçimde yerine getirip raporlayacaktır. Verilecek işin bu ilçelerle sınırlı olması gerekmez. Talep doğrultusunda çevre ilçeler, diğer iller ve hatta yurt dışı araştırmalar yapılabilir. Firmamız bu teknolojik bilgiye ve donanıma sahiptir.

Her türlü özel kamera, ses kayıt cihazı, fotoğraf makinası, bilgisayar, araç takip sistemi, motorlu vasıtalar, navigasyon ve telefon gibi teknolojik imkanlar dedektiflerimizin sınırsız kullanımına açıktır. Teknolojiden sınırsız yararlanmanın yanında bunların raporlanması da en kaliteli biçimde yapılmaktadır. Raporlarımız herkezin okuyup anlayabileceği açıklıkta, yapılan işlemlerin yeteri kadar değerlendirilebileceği şeffaflıktadır.

Artvin Dedektif

Firmamızda görevli dedektifler alanlarında en iyi profesyonellardan seçilmektedir ve tamamı teknolojik aletleri iyi kullanırlar. Kimliklerini açığa çıkarmadan işlemleri yürütmekte yeteneklidirler. Mesleki gelişmeleri ve teknolojik ilerlemeleri takip ederler. Toplumların psikolojik durumlarına yönelik eğitimlidirler. Dedektiflik hizmeti ile alakalı yeni yasal düzenlemeleri de günlük olarak izlerler ve hukuki olarak problem yaşamadan görevlerini icra ederler.

Firmamız Hangi Alanlarda Çalışır?

Artvin özel dedektiflik büromuzun faaliyetleri bir hayli geniştir. Bireysel anlamda eş takibi, kayıp çocuk arama, miras ve veraset işlemleri, kayıp yetişkin arama, hakkınızda açılmış telefon vb. Abonelikleri bulma, bağlantılı dava incelemesi, nişanlı ya da sözlü ile alakalı araştırmalar ile sevgiliye yönelik talepler yerine getirilir. Kurumsal hizmetler olarak şirket incelemesi, personele yönelik araştırmalar, adres takibi, piyasaya yönelik talepler, marka hukukundan doğan isteklere yönelik araştırmalar, icra takiplerinde kullanılmak üzere mal ve adres araştırmaları sıralanabilir. Ayrıca son dönemde madde bağımlılığı ve çocuk bakıcılarına yönelik araştırmalar verilen hizmetler arasında da yer almaktadır. Bunların dışında suç teşkil etmeyen ve genel ahlaki ilkeler içerisinde kalan her talep şirketimiz tarafından itina ile yerine getirilecektir.

Özel Dedektiflik Firmamızın İlkeleri Nelerdir?

Artvin Özel Dedektiflik Bürosu hizmetlerimiz esnasında bazı kurallara uyarak faaliyet yürütmekteyiz. Firmamız hem yasal zorunluluktan doğan hem de kendi içinde oluşturmuş olduğu bu ilkelerden asla taviz vermemektedir. Öncelikle firmamız devletimizin yasalarına uygun bir biçimde çalışır. Yasal bir zorunluluk olan özel hayatın gizliliği ilkesini çiğnemez. Böylelikle kendinden hizmet talebinde bulunan müşterilerini de hukuki olarak sıkıntıya sokmaz.

Artvin Dedektiflik Bürosu olarak kendinden hizmet talebinde bulunan kişilerin bilgileri hiçbir şartta hizmet ile ilgisi olmayan kişilere verilmez, ulusal veya global basına açıklanmaz. Müşterilerin güveni bizler için her şeyden önce gelmektedir.

Dedektiflik esnasında elde edilen bilgileri hizmeti talep eden kişi dışında diğer bir kişiye verilmez, bilgilendirme yapılmaz. Yapılan işler ve sonuçları talep eden ile dedektiflik büromuz arasında sır olarak kalır. Bu çalışmalar ile ilgili hem talep edene hem de hakkında araştırma yapılan kişiye şantaj yapılmaz.

Tarafımıza verilen hiçbir iş gelişi güzel yapılmaz. Yapılacak tüm işler tekrar gözden geçirilir, üzerine düşülür, kar odaklı düşünülerek masraftan kaçınılmaz. İşlemler bittikten ve yapılacak başka işlem kalmadığı belirlendikten sonra işlemin sonucu akıcı bir biçimde raporlanır. Yapılan işlemden memnuniyet duyulması büromuzun en çok önemsediği ilkeler arasındadır.

ÖNEMLİ: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer almakta. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir biçimde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm ayrıntılar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem profesyonel personel tarafından kontrollü bir biçimde yürütülür.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU