Ankara Dedektif Fiyatları

ANKARA DEDEKTİFLİK BÜROSU

Eş Takibi Boşanma Davaları Evlilik Öncesi Araştırma Adres Tespiti Sanal Takip

Otel Kaydı Sorgulama Öğrenci Takibi Şirket Araştırması Kayıp Bulma 724 İletişim

Ankara Dedektiflik

Detektif; İngilizce detective kelimesinin dilimize geçmiş halidir ve araştırma yapan anlamına gelir.Ankara dedektiflik dünyada ilk çıkış sebebi sucuları bulmak, yakalamak, delil bulmak gibi ceza soruşturmasına dayanan işlemlerdir. Ancak çağımızda söz konusu işler sadece polis, jandarma gibi devlet görevlilerince yapılır. Bu görevi yapan devlet görevlilerine de detektif denmez, onlar gizli soruşturmacı olarak ifade edilir. Özel dedektifler ise müşterilerinden gelen talebi yerine getiren ve karşılığına ücret hak eden serbest çalışan konumuna gelmiştir. Bu nedenle özel dedektiflerin resmi bir unvanı yoktur. Resmi unvanları olmadığı için ceza soruşturmalarında ya da yargılamalarında etkin görev almazlar. Ancak mahkemeler tarafından uygun görüldükleri takdirde tanık olarak dinlenebilirler.

Eş Takip Hizmeti 

Ankara dedektiflik bürosu içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor.Ankara dedektiflik Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.
Evlilik Öncesi Araştırma
Evlilik yapmak istediğiniz kişi hakkında bilgiler edinmek istediğinizde sunulan evlilik öncesi araştırma detayından yararlanabilirsiniz. Evlenilecek olan kişinin kötü alışkanlıkları var mı, aile yapısı nasıl ve benzeri sorulara cevap aradığınızda dedektiflik büromuz size yardımcı olacaktır. Çalıştığı iş yeri, başarıları ve benzeri tüm durumlar size rapor olarak sunulur. Sizde bu sayede hayatınızı birleştireceğiniz kişi hakkında gerçekçi bilgiler edinebilirsiniz.

Boşanma Davaları

Ankara dedektiflik bürosu İnsanların evlenmesi kadar boşanmaları da doğal bir süreç olarak değerlendirilmektedir. Bu doğal sürecin yaşanması her ne kadar istenmiyor olsa da çeşitli nedenlerden dolayı eşler arasında ayrılıkların yaşanması da gerekli olabilmektedir. Özellikle şiddetli geçimsizlik ya da eşlerin birbirine karşı olan davranışlarında ciddi değişimlerini yaşanması neticesinde ayrılık kararı almak, bazı durumlarda daha doğru olabilmektedir.

Ankara Dedektiflik

Ankara dedektiflik bürosu Bu gibi durumlarda ortaya çıkacak doğal bir süreç olan mahkeme aşamasına geçirmeden önce kişinin haklı olduğunu ortaya koyabilmesi için çeşitli delilleri elde etmesi gerekmektedir. Bu gereklilik hem boşanma aşamasında kendisinin haklı olduğunu ortaya koyacak hem de nafaka ve tazminat gibi olası durumlarda oldukça belirleyici bir faktör olacaktır. Boşanma için delil aramak ve bu delillerin mahkeme aşamasında kullanılabilmesini sağlamak için profesyonel çalışmalar yapan kişilerden yardım almak oldukça önemlidir.

Eğer bu konuda yeterince dikkat edilmezse ve gelişigüzel bir şekilde çalışmalara yer verilirse, o zaman daha büyük problemlerin ortaya çıkması da söz konusu olabilir. Bu noktada özel dedektifler verdikleri hizmet ile birlikte kişiler için delil sayılabilecek ve kendilerini mahkemede daha rahat ifade edebilecekleri birçok kanıt elde edilebilmektedir. Peki, bu kanıtlar yani özel dedektiflerin yaptığı araştırmalar neticesinde ortaya çıkan durumlar, mahkeme aşamasında kullanılabilecek mi?

Ankara dedektiflik bürosu Ülkemizde bulunan mevcut yasalar çerçevesinde, özel dedektiflerin çalışmasını düzenleyen herhangi bir yasa bulunmamakla birlikte aynı zamanda bu kişilerin çalışmalarını engelleyen herhangi bir yasada mevcut değildir. Bu durum, özel dedektiflerin çeşitli araştırmalar yapması ve bazı konularla ilgili delil toplanması durumunu engellemektedir. Bununla birlikte birçok mahkeme aşamasında özel dedektiflerin elde ettiği bilgiler delil olarak kabul edildiği bilinmektedir.İLETİŞİM BİLGİLERİ

MEGA DEDEKTİFLİK

Tel:0532 327 13 39

Tel:0534 585 18 08