Aldatılmanın öğrenildiğinde yapılacaklar soğukkanlı olmayı gerektirir. Erkek veya kadın, aldatılan her eş konuyu ilk öğrendiğinde soğukkanlılığını kaybederek hatalar yapabilmektedir. İhanete uğramak dünyanın en kötü hislerinden olabilir, ama dünyanın sonu değildir! Fevri karar vererek ilişki sonrası hayatınızdaki hak ve menfaatlerinizi riske atmayın. Aldatılıyorum, ne yapmalıyım diye merak ediyorsanız işte sizlere bu süreçte izleyeceğiniz yolun özeti!

Aldatılan Kadın veya Erkek Ne Yapmamalı?

Aldatılan kadın veya erkeğin yapmaması gereken ilk şey kendisini suçlamaktır. Aldatılmış olmanın kişinin eksikliğinden kaynaklanmadığı ve herkesin başına bu durumun gelebileceği bilinmelidir. Aldatılma nedeni aranırken kişi kabahati kendinde aramamalıdır. Soğukkanlılığı da etkileyen bu olumsuz duygudan aldatılan eş kurtulduğu taktirde, devam eden süre zarfında yapacakları için harekete geçebilir.

Aldatıldığımı Nasıl İspatlarım?

Aldatılmanın ispatı pek çok kişi tarafından sadece eşe itiraf ettirmek olarak algılanır. Açılacak boşanma davasında gerek mahkeme heyetinin ikna edilmesi, gerek hak ve menfaatlerin korunması için ihaneti gösterir delillere ihtiyaç duyulur. Aldatıldığınıza yönelik gerçekleri öğrenmek ve ispat etmek için Mega Dedektiflik Bürosu’ndan destek alabilirsiniz.

Aldatılma Nedeniyle Dedektif Tutmalı Mıyım?

Sadakatsizliğe yönelik dedektiflik hizmeti Türkiye’de özel dedektiflerden en çok talep edilen hizmetlerin başında gelir. Aldatılmanın anlaşıldığı ya da henüz şüphe aşamasında eş takibi dedektif hizmeti alınarak gerçekleri öğrenebilir, gerçeklere ilişkin güçlü delillere sahip olabilirsiniz. Mega Dedektiflik, aldatan eşin tespitinde Türkiye’nin bir numaralı firmasıdır. En başarılı dedektiflik ofisine aldatılıyorum, ne yapmalıyım şikayeti ile başvurmanızla birlikte başlayan süreçte ihtiyacınız olan kanıtlara en uygun dedektiflik ücretleri ile sahip olabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU