Adalar Dedektif

Adalar dedektiflik bürosu vermiş olduğumuz dedektiflik hizmeti ile çözemediğiniz olaylarda çözüm ortağınız oluyoruz.

Adalar Dedektif hizmeti halk arasında yalnızca aldatılan eşlerin takibinde kullanıldığı düşünülse de çok ayrıntılı ve pek çok alanda ve konu da sizlere elde edemediğiniz sonuçlara ulaştırmaktadır.

Adalar Dedektif Çalışma Şekli Nedir?

Adalar Özel Dedektif firmamız her müşterisi için konu ve olayın durumuna ilişkin olmak üzere farklı çalışma yolları izler. Kimi olaylarda alanından profesyonel kadromuz hiçbir dış desteğe ihtiyaç duymadan kolaylıkla sonuca gider. Kimi karmaşık ve yasal durumlar içeren olaylarda ise yasal süreç ve kurallara hakim tecrübeli ekibiyle devlet kolluk güçlerinin de desteğini alarak istenilen sonucu belgeleri ile sunarak çalışmalarını sonuçlandırır.

Müşterilerimiz ile öncelikle doğru hedef belirleme çalışmaları yapılarak doğru bir yol çizimi yapılır. Bu konu da beşeri ilişkileri güçlü ve deneyimli kadromuz sizlere en daha sağlıklı hedefi belirlemenizde yardım edecektir. Ayrıntılar doğrultusunda alınan kararlar uygulamaya konulmadan önce siz müşterimizin onayı alınarak çalışmalara başlanır.

Müşterimizin gizliliği ve güvenliği daima ilk planda tutularak hareket edilir. Yapılan çalışmalar her aşamasında değerlendirilip raporlanarak müşteri bilgilendirmesi yapılır. Girilen araştırmada karşılaşılabilecek her çeşit riskten müşterinin korunması amacı güdülmektedir. Bizler her çeşit riski alırken müşterimiz için hiçbir güvenlik riski oluşturulmaz.

Yapılan dedektiflik hizmeti süresince kişilerin yasal hak ve özgürlükleri çerçevesinde hareket edilerek, kişisel sınırlara girilmesini gerektiren her koşulda hukuksal boyutta gerekli yerlerden yasal izinler alınarak işleyişin hukuka uygunluğu sağlanır.

Olay içeriğinin belirmesi ile eğer suç unsuru içeren bir durum cinayet, kaçırma, terör, uyuşturucu madde ticareti ve benzeri olaylar tespit edilir ise devletin kolluk güçleri bilgilendirilerek olaya el konulması talep edilebilir. Elde edilen kanıt niteliğinde ki belgeler müşteri tarafından gerekli görüldüğü taktirde yasal dava süreçlerinde delil olarak kullanılır.

 

Adalar Dedektif

Adalar Dedektiflik Bürosu Hangi Hizmetleri Vermektedir?

Adalar Dedektiflik olarak vermiş olduğumuz bütün hizmetlerde yasal izinler doğrultusunda alanında eğitimli ve profesyonel olan, beşeri ilişkileri kuvvetli, sonuç odaklı çalışıyoruz. Hizmetlerimiz arasında şiddet uygulayan, çeşitli kabahatler işleyen, eşini aldatan eş takipleri yaparak amaçlanan sonucu belgelendirme hizmeti. Dolandırıcılık olayına maruz kalmış mağdur durumdaki kişiler için yapılan dolandırıcılık işinin kanıtlarının ve dolandırıcı kişi ya da kişilerin yer, adres ve kimlik bilgilerinin ulaşılması bulunur.

Boşanmış eşlerin yasal olarak belirli günlerde görme hakkı olan çocuklarının eski eşi tarafından kaçırılarak gösterilmediği haller.  Yer ve adres tespitinin sağlanması, alınan tehdit ve şantaj gibi olaylarda kişinin ispatlayamadığı şahıs tespitlerinde bizden hizmet alabilirsiniz.

Alacaklı olduğunuz borçlarını ödemekten kaçan borçlunun devamlı yer değiştirerek sizi oyalaması. Yaşattığı maddi manevi mağduriyetinizin giderilmesi adına mal varlığı tespiti, fotoğrafı adreslerinde bulunmaması. Bu durumda farklı adreslerde tespiti ile yakalama kararının çıkarılması için yasal süreç desteğinin verilerek mağduriyetin giderilmesi. Alacağın fotoğrafı yollar ile tahsilini sağlamak amacıyla hukuki yollardan işlerin yapılması desteğini vermekteyiz.

Kanıtlayamadığınız taciz, rahatsız edilme ve çeşitli tehditlere maruz kaldığınız durumlarda olayın yakın incelemesi ile gerekli kayıtlara ulaşılıp belgelerle kanıtlanmasını ve yasal sürecin başlatılabilmesi için gerekli kanıtları sunuyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda alınan tehdit ve benzeri durumlarda gizlilik çerçevesinde yakın veya uzak koruma hizmeti sunuyoruz.

Verdiğimiz tüm hizmetler ve yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda amacımız gerçeği belgeleriyle müşterimize sunmaktır. Her zaman sonuç odaklı ve müşteri güvenliğinin ve gizliliğinin ilk planda tutulduğu, analiz ve raporları hazırlanan çalışmalarımızla müşteri memnuniyetini amaçlayan bir yol izlenmekteyiz. Tüm yasal prosedürler ile güven duyulan bir hizmet almak isteyen müşterilerimiz için çalışmaktayız.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MEGA DEDEKTİF

E-mail:

info@megadedektif.com

TEL : + 90 532 327 13 39

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU